OxygenOS - 4 duże aktualizacje i 5-letnie wsparcie bezpieczeństwa dla wybranych modeli

Newsy
Opinie: 0
OnePlus skupia się na rozwoju OxygenOS. W planach 4 duże aktualizacje i przedłużone, aż 5-letnie wsparcie bezpieczeństwa dla wybranych modeli

OnePlus podaje, że ma w planach wydanie przynajmniej czterech kolejnych generacji systemu OxygenOS, a właściciele wybranych urządzeń będą mogli liczyć nawet na pięcioletnie wsparcie w kwestii aktualizacji zabezpieczeń. Chodzi o nowe modele, które pojawią się na rynku najwcześniej w 2023 roku.

Aktualizacja OxygenOS 13.1 z Androidem 13 trafi na urządzenia OnePlus w pierwszej połowie 2023 roku.

Podczas spotkania z fanami przedstawiciele zespołu OxygenOS omówili również ostatnie optymalizacje oprogramowania i ulepszenia wprowadzone w OxygenOS 13, czyli najnowszej wersji systemu. Rezultatem ich wdrożenia ma być zwiększenie wydajności.

OxygenOS 13 opiera się na "filozofii projektowania Aquamorphic". Kolory w OxygenOS 13 mają być jeszcze bardziej żywe w porównaniu z poprzednią wersją.

Crayon Hsieh, dyrektor OneLab w OnePlus tak tłumaczy projekt nowego systemu:

Wobec obecnej sytuacji na świecie, w czasach postpandemii, niepokojów społecznych i zmian klimatycznych, zespół projektowy skupił się na opracowaniu nowego designu, który złagodzi poczucie przytłoczenia bieżącymi sprawami.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: