Huawei Band 4 Pro za 299 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0

Huawei wprowadza na rynek nowy model opaski sportowej Huawei Band 4 Pro.

 

Huawei Band 4 Pro jest dostępny w sprzedaży od 20 stycznia w rekomendowanej cenie 299 zł w sieci Orange, sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl.  

 

Huawei Band 4 Pro wyposażony jest w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 240 x 120 pikseli.

Opaska waży 25 gramów. Ekran umieszczony jest na silikonowym pasku, który dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i różowym.

 

Wbudowany moduł GPS pozwala na bieżąco określać dokładną lokalizację, na przykład podczas jazdy na rowerze czy biegania, w tym przebyty dystans i szczegółową trasę.

 

Dzięki zaawansowanemu systemowi monitorowana Huawei TruSeen 3.5, wspomaganemu przez AI, opaska monitoruje tętno w czasie rzeczywistym i sygnalizuje wibracjami, gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje wysoki.

 

Huawei TruSleep 2.0 pozwala kontrolować tętno w trakcie snu w celu rozpoznania 4 faz: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie. Urządzenie jest również w stanie zidentyfikować najczęstsze problemy ze snem i dostarcza użytkownikowi informacji o możliwych sposobach poprawy jego jakości.

 

Huawei Band 4 Pro informuje o połączeniach, wiadomościach SMS, powiadomieniach, a także pozwala znaleźć smartfon dzięki funkcji Znajdź telefon.

 

Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji Huawei Zdrowie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: