Orange wprowadzi zmiany w swoich ofertach roamingowych

Newsy
Opinie: 2

Orange poinformował, że w 2014 roku wprowadzi na europejskim rynku taryfy postpaid, w których nie będzie dodatkowych opłat za roaming. Takie taryfy pojawią się we Francji, Polsce, Belgii, Rumunii, Słowacji i Luksemburgu. Roaming zostanie częściowo usunięty z taryf od około 30 euro w górę. Francuska taryfa Origami Play pozwoli na korzystanie z raomingu danych w roamingu przez 7 lub 14 dni w roku z limitem 1 GB lub 2 GB. W Origami Jet Europe klienci będą mogli korzystać z roamingu danych do 30 dni w roku z limitem 7 GB i rozmowami i SMS-ami w roamingu bez limitu.

W lutym Orange planuje także uruchomić roaming 4G dla klientów z Francji podróżujących do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Południowej Korei.

Orange twierdzi, że w porównaniu rok do roku ilość transmitowanych danych w roamingu wzrosła o 90%.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2014-01-31 21:04
  tak atk orange wprowadzi jak UE tak zdecyduje.
  0
 • Users Avatars Mini
  Paweł Nyczaj pisze: 2014-01-31 22:26
  Wreszcie spory milowy krok Orange. Dość oczywisty w obliczu liczby sieci Orange w wielu krajach Europy i współpracy z T-Mobile (w UK w zasadzie jest już połączona sieć Everything Everywhere i mówię o stopniowym połączeniu ofert detalicznych pod szyldem EE, a nie tylko wspólnych BTS-ach, jak np. w Polsce). Nie da się jednak ukryć, że tak naprawdę to jednak starania UE pomogły pomarańczowemu operatorowi zdecydować się na taką zmianę. Ciekaw jestem, czy te pakiety będą do kupienia w innych markach należących do Orange jak polski nju mobile, francuski Sosh, hiszpańska Amena itp.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: