Klienci Plusa mają tańsze bilety na siatkówkę

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Klienci Plusa mają tańsze bilety na siatkówkę

Plus rozdaje zniżki na bilety na trwające właśnie FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet.

FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet rozpoczęły się już w piątek, a turniej ten jest współorganizowany przez Polskę i Holandię.  W Gdańsku odbędą się wszystkie mecze Grupy B, w której rywalizują Polki, a od najbliższego czwartku staruje „polska” część turnieju Grupy C, której mecze będą rozgrywane w Łodzi. Również w Łodzi rozegrana zostanie druga faza grupowa, a na koniec polskiej części turnieju w Gliwicach odbędą się dwa mecze ćwierćfinałowe i jeden półfinał.

Klienci Plusa mają możliwość zakupu ze specjalną 20% zniżką biletów na mecze rozgrywane w Polsce.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci sieci, którzy nie zalegają z płatnościami za usługi abonamentowe oraz użytkownicy oferty na kartę posiadający aktywne konto.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać na numer 80150 bezpłatnego SMS-a o treści „PLUS20”.

Każdy z klientów może otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do tańszego zakupu maksymalnie do dziesięciu biletów na mecze rozgrywane w ramach FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej kobiet. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a kody można wykorzystać w kilku transakcjach. Zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.

W piątek 30 września o godz. 14.30 w Punkcie Sprzedaży Plusa w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 87/91 będzie możliwość spotkania na żywo z Gwiazdami Polskiej Siatkówki.

Na kibiców obecnych na meczach Polskiej Reprezentacji czekać będzie też specjalna strefa dodatkowych atrakcji przygotowana przez sieć Plus. Na odwiedzających czekać będzie ścianka z wizerunkiem siatkarek, na tle której można zrobić zdjęcia, specjalna maszyna do mierzenia wysokości skoku dosiężnego, którego wynik będzie potwierdzony specjalnym certyfikat z podpisem trenera naszej reprezentacji, rozdawane też będą tzw. „klaskacze”. W trakcie meczów, w przerwie między setami, planowane są również konkursy, w których obecni na hali kibice będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata siatkarek jest Telewizja Polsat, a wszystkie mecze turnieju pokażą Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News. Spotkania oglądać można również online, na wielu urządzeniach w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Plus wspiera Polską Siatkówkę od 1998 roku i jest Głównym Sponsorem Reprezentacji Polski Kobiet i Mężczyzn oraz obu najwyższych krajowych lig siatkarskich.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: