2x więcej GB, Disney+ na 2 lata w prezencie i smartfon za 1 zł na święta w Plusie

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
2x więcej GB, Disney+ na 2 lata w prezencie i smartfon za 1 zł na święta w Plusie

7 listopada startuje świąteczna promocja w Plusie.

Plus przygotował 2x więcej GB w abonamentach przez 2 lata, dostęp do Disney+ w prezencie także przez 2 lata, a do wybranych smartfonów drugie urządzenie tej samej marki za 1 zł. Ponadto ze wszystkimi powyższymi promocjami łączy się dodatkowa – abonamenty dla bliskich za 1 zł przez 15 miesięcy. 

Plus na święta podwaja pakiet danych z dostępem do sieci 5G

Klienci wybierający abonament głosowy za min. 55 zł miesięcznie otrzymają 2x więcej GB na cały okres trwania umowy.

Przy wyborze abonamentu za:

  • 55 zł/mies. zamiast 30 GB otrzymujemy aż 60 GB,
  • 65 zł/mies. zamiast 60 GB otrzymujemy aż 120GB,
  • 85 zł/mies. zamiast 120 GB otrzymujemy aż 240 GB.

Promocja obowiązuje także w ofercie dla klientów biznesowych. Decydując się na abonament za:

  • 45 zł/mies. netto zamiast 24 GB otrzymujemy 48 GB,
  • 55 zł/mies. netto zamiast 40 GB otrzymujemy 80 GB,
  • 65 zł/mies. netto zamiast 70 GB otrzymujemy 140 GB,
  • 85 zł/mies. netto zamiast 120 GB otrzymujemy 240GB.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci wybierający abonament z telefonem, jak i bez. W każdym z powyższych abonamentów klienci otrzymują rozmowy oraz SMSy/MMSy bez limitu.

Klienci Plusa otrzymają dostęp do Disney+ w prezencie na 2 lata, czyli na całą umowę

W celu skorzystania z promocji wystarczy przedłużyć obecny abonament, dołączyć do Plusa przenosząc się od innego operatora lub kupić nowy numer.

Disney+ w prezencie na 2 lata jest dostępny dla klientów indywidualnych przy wyborze abonamentu głosowego za min. 55 zł/mies.

W ofercie dla firm dostęp do Disney+ przez 2 lata w prezencie obowiązuje przy wyborze abonamentu głosowego za min. 45 zł netto.

Dostęp do Disney+ na 2 lata w prezencie otrzymają również klienci, którzy wybiorą internet 5G/LTE Plusa za min. 50 zł/mies. lub Plus Światłowód z min. szybkością do 300 Mb/s.

Po zakończeniu dwuletniego okresu promocyjnego, w przypadku kontynuacji umowy, do abonamentu zostanie doliczona standardowa opłata miesięczna za dostęp do Disney+ w wysokości 28,99 zł.

Abonamenty dla bliskich za 1 zł/mies. nawet przez 15 miesięcy

Nowi klienci, przenoszący numer lub kupujący nowy z abonamentem za min. 55 zł/mies. wciąż mogą skorzystać z promocji na 5 dodatkowych abonamentów dla bliskich za 1 zł/mies. przez 15 miesięcy.

W każdym z dodatkowych abonamentów za 1 zł dostępne są także promocje 2x więcej GB i Disney+ w prezencie na 2 lata.

Po zakończeniu okresu promocyjnego opłata za abonament zostanie obniżona o 25 zł miesięcznie w ramach programu smartDOM.

Z promocji na abonamenty mogą skorzystać także klienci biznesowi, którzy mogą dobrać do 7 dodatkowych kart z abonamentem za 1 zł/mies.

W Plusie drugi smartfon za złotówkę

Klienci, którzy zdecydują się na ratalny zakup smartfona OPPO Reno7 5G 8/256GB wraz z abonamentem za min. 55 zł/mies., otrzymają drugi smartfon OPPO A17 4/64GB za symboliczną złotówkę.

Dodatkowo, klienci wybierający abonament telefoniczny z modelem Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB lub Samsung Galaxy S21 FE 5G, Samsung Galaxy S22 5G, Samsung Galaxy S22+ 5G czy Samsung Galaxy S22 Ultra 5G mogą dokupić Samsung Galaxy A13 4/64GB również za złotówkę.

Wszystkie powyższe promocje łączą się ze sobą. Oznacza to, że klient wybierając abonament z wybranym smartfonem może zyskać 240 GB, Disney+ na 2 lata w prezencie i drugi smartfon za 1 zł.

Plus - promocja

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: