Netia pomoże kupować bilety pasażerom POLREGIO

Newsy
Opinie: 0
Netia pomoże kupować bilety pasażerom POLREGIO

POLREGIO, wspierane przez Netię oraz firmę Avista, uruchamia pilotażowo sieć videomatów. Za pośrednictwem wideorozmowy, doświadczeni konsultanci Netii będą wspierać podróżnych w wyborze optymalnych biletów.

Proces zakupu biletu w Videomatach POLREGIO może się odbywać na trzy sposoby:

- podróżny zupełnie samodzielnie wybiera i nabywa bilet, tak jak w klasycznym biletomacie,

- pasażer dotyka odpowiedni przycisk na ekranie lub na obudowie Videomatu i łączy się z Contact Center i podczas wideorozmowy (obsługa w języku polskim i angielskim) konsultant asystuje klientowi w obsłudze automatu,

- konsultant w trakcie wideorozmowy przejmuje zdalnie pulpit automatu biletowego i obsługuje go w imieniu klienta aż do momentu finalizacji zakupu najbardziej optymalnego biletu (klientowi pozostanie jedynie finalizacja transakcji, czyli zbliżenie karty płatniczej do czytnika i odebranie biletu).

Aktualnie POLREGIO posiada ok 150 kas. Ich dostępność na dużych i ruchliwych dworcach wynosi średnio 12 godzin dziennie, ale już na mniejszych jedynie 7 godzin na dobę. Funkcja e-kasjera będzie dostępna w godzinach 6:00 - 22:00.

Pierwsze Videomaty będą dostępne w ramach pilotażu między innymi w Krakowie, Zielonej Górze, Jarosławiu, Poznaniu, Łodzi, Świnoujściu, Szczecinie oraz Opolu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: