Polska premiera LG G7 ThinQ - z telewizorem w Play i z monitorem w Plusie, T-Mobile i Orange

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ. 

Od 1 do 15 czerwca będzie dostępny specjalnej promocji.

Osoby decydujące się na zakup LG G7 ThinQ w ofercie Play otrzymają w komplecie 43-calowy telewizor 4K LG 43UK6300 wyposażony w ThinQ AI.

W ofercie sieci Plus, T-Mobile oraz Orange dodawany będzie 24-calowy monitor LG 24MT49VF z funkcją TV.

Ceny smartfonu w sieci Plus dostępne są tutaj.

Specjalna promocja czeka również na tych, którzy kupią smartfon LG G7 ThinQ w sklepach sprzedaży detalicznej. W akcję zaangażowane są sklepy: Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik oraz X-kom. W zestawie do telefonu dołączony jest robot BB 9E, którym można sterować za pomocą smartfona oraz dołączonej opaski.

Oprócz produktów, promocja zawiera również dodatkową roczną gwarancję na wyświetlacz, uprawniającą do jednorazowej naprawy w przypadku mechanicznego uszkodzenia nawet z winy użytkownika. Aby odebrać wartości dodane oferowane w promocji należy zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie oraz przedstawić dowód zakupu. Strona uruchomiona będzie od 1 czerwca.

Smartfon LG G7 ThinQ dostępny będzie w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym New Aurora Black i granatowym New Moroccan Blue w sugerowanej cenie detalicznej 3499 złotych.

Nasza obszerna relacja foto z polskiej premiery LG G7 znajduje się tutaj

Inne informacje na temat smartfonu LG G7 ThinQ:

Zdjęcia z premiery:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: