Przenośny projektor The Freestyle z prezentem

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Przenośny projektor The Freestyle teraz w promocji z powerbankiem

Kupując teraz przenośny projektor The Freestyle można otrzymać dedykowany powerbank w prezencie.

Promocja trwa od 14 listopada 2022 do 31 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.  

Oferta dostępna jest w salonach Samsung Brand Store na stronie Samsung.com, a także w sieciach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, X-KomAudio Color oraz u operatorów Orange, Plus, T-Mobile i Play.

Jak skorzystać z promocji?

Dedykowany powerbank dostaniemy w prezencie:

  • kupując projektor w okresie od 14 listopada do 31 grudnia 2022 roku,
  • zostawiając opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej. Opinia powinna zawierać min. 250 znaków, ocenę w skali od 1 do 5 oraz hasztag #PromocjaTheFreestyleSamsung. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji,
  • dokonać rejestracji na dedykowanej stronie: www.promocjathefreestyle.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć skan dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie, a także numer dowodu zakupu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, powerbank zostanie przesłany na wskazany w formularzu rejestracji adres.

The Freestyle to przenośny projektor, który wyświetla obraz o przekątnej do 100 cali. Obrotowy Design umożliwia rotację obrazu do 180°. Urządzenie waży zaledwie 830 g.

Oferowany w ramach promocji The Freestyle Powerbank pozwala oglądać filmy w podróży przez 3 godziny, dzięki pojemności 32 000 mAh/3,6 V. Przy pomocy powerbanka można także naładować smartfon – również w trakcie działania projektora.

Więcej o projektorze i dedykowanym powerbanku można przeczytać tutaj

Przenośny projektor The Freestyle teraz w promocji z powerbankiem

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: