Prokom kupuje Zeusa

Newsy
Opinie: 1

Prokom (jeden z największych integratorów systemów informatycznych w Polsce) chce kupić firmę Fast, producenta oprogramowania do paszportyzacji, czyli ewidencji sieci telekomunikacyjnej. Ma to pozwolić gdyńskiej firmie na wejście w usługi informatycznej ewidencji sieci TP SA. Dotąd najwięcej zarabiał na tym Computerland. Fast ma już zagwarantowane kontrakty w regionach krakowskim i katowickim oraz w Lublinie, Gorzowie i Radomiu. Spółka cywilna z Łodzi ma dobry produkt, ale brakuje jej kapitału i kontaktów. Z kolei Prokomowi zakup ten pozwoli wejść w usługi, których łączna wartość w samej TP SA jest szacowana na ponad 300 mln zł (PB).

Firma Fast oferuje komputerowy system Zeus przeznaczony dla operatorów telekomunikacyjnych, wspomagający organizację pracy służb technicznych oraz obsługę abonenta. Składa się z kilku modułów: Moduł paszportyzacji - ewidencji sieci, moduł biura napraw, automat zgłoszeniowy biura napraw, moduł pomiarowy, moduł administratora, moduł uprawnień i śledzenia zmian.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-05 21:02
    oprogramowania do paszportyzacji, czyli ewidencji sieci telekomunikacyjnej. Ma to pozwolić gdyńskiej firmie na wejście w usługi informatycznej ewidencji sieci TP SA. Dotąd najwięcej zarabiał na tym Computerland. Fast ma już zagwarantowane kontrakty w regionach krakowskim i katowickim oraz w Lublinie, Gorzowie i Radomiu. Spółka cywilna z Łodzi ma dobry produkt, ale brakuje jej kapitału i kontaktów. Z kolei Prokomowi zakup ten pozwoli wejść w usługi, których łączna wartość w samej TP SA jest
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: