realme GT 5G ze Snapdragonem 888 zadebiutuje 4 marca

Newsy
Opinie: 0
realme GT 5G ze Snapdragonem 888 zadebiutuje w marcu

realme zapowiedziało na konferencji MWC Shanghai 2021 nowy smartfon realme GT 5G

W modelu realme GT 5G znajdzie się najwydajniejszy z układów SoC koncernu Qualcomm – wykonany w 5 nm procesie technologicznym Snapdragon 888. Aby wykorzystać jego wydajność, realme zaprojektowało dla swojego flagowca zupełnie nowy mechanizm odprowadzania ciepła oparty na połączeniu miedzi oraz elementów ze stali nierdzewnej (Stainless Steel CV Cooling System).

Swoim wzornictwem smartfon będzie nawiązywał do oficjalnych kolorów marki realme oraz tradycji wyścigów samochodowych. W jednym z wariantów plecki urządzenia wykończone zostaną naturalną skórą (tzw. pinatex lub skóra wegańska) w jaskrawożółtym kolorze, z czarnym elementem tonującym zaczynającym się od wyspy aparatu. 

Zgodnie z nową strategią dwóch platform i dwóch flagowców, realme zamierza w bieżącym roku wprowadzić do swojej oferty dwa smartfony o topowej specyfikacji. Oprócz realme GT 5G, którego poznamy już na początku marca, w portfolio producenta pojawi się również smartfon oparty na chipie MediaTek Dimensity 1200. Strategia ta została nakreślona w styczniu i potwierdzona została przez realme oficjalnie podczas konferencji MWC w Szanghaju.

Więcej szczegółów na temat specyfikacji realme GT 5G oraz jego dostępności na poszczególnych rynkach możemy spodziewać się 4 marca.

Wtedy też odbędzie się oficjalna globalna prezentacja urządzenia.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: