Revolut ma oprocentowane konta oszczędnościowe w złotówkach

Newsy
Opinie: 0
Revolut udostępnił oprocentowane konta oszczędnościowe w PLN

Revolut udostępnił oprocentowane konta oszczędnościowe w polskich złotych. Ponad milion klientów w Polsce ma dostęp do oprocentowanych do 1,4% w skali roku kont oszczędnościowych w PLN z codzienną wypłatą odsetek i ochroną belgijskiego funduszu gwarancyjnego do kwoty 100.000 EUR.

Od listopada z Saving Vaults w EUR i oprocentowania 0,3% w skali roku oraz ochrony belgijskiego funduszu gwarancyjnego korzystać mogą klienci planu Metal. Od połowy grudnia z Saving Vaults w EUR i oprocentowania 0,2%, 0,15% i 0,1% w skali roku korzystać mogą też, odpowiednio, klienci planów Premium, Plus i Standard.

Polska jest pierwszym krajem w kontynentalnej Europie, w którym Revolut zaoferował oprocentowane konta oszczędnościowe w PLN i euro.

Z oprocentowanych 1,4%, 1,2%, 1% i 0,95% w skali roku kont w PLN korzystać mogą, odpowiednio, klienci planów Metal, Premium, Plus i bezpłatnego planu Standard. Tym samym, ponad milion klientów Revolut w Polsce ma możliwość nie tylko odkładać oszczędności w PLN, ale także zarabiać na odsetkach.

Polscy klienci Revolut ok. 40% środków w Revolut przechowują w polskiej walucie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: