Rozstrzygnięcie konkursu TP SA

Newsy
Opinie: 1

20 komputerów za najlepsze pomysły wykorzystania Internetu trafi do szkół w Konstantynowie i Gdyni. Ponad 600 prac z całej Polski wpłynęło na konkurs ogłoszony w grudniu ub. r. przez TP S.A. na najlepszy pomysł wykorzystania internetu w szkole. Komisja oceniająca, złożona z przedstawicieli TP S.A. oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, przyznała pierwsze nagrody dla:

w kategorii szkoły podstawowe i gimnazjalne

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Łódzka 117

95-050 Konstantynów

w kategorii szkoły ponadpodstawowe

Ogólnokształcące Liceum Jezuitów

im. Stanisława Kostki

ul. Tatrzańska 35

81-313 Gdynia

Nagrody główne w każdej z kategorii to wyposażenie szkolnej pracowni internetowej w 10 komputerów.

Lista szkół wyróżnionych, które otrzymają dodatkowe nagrody zostanie opublikowana w dniu jutrzejszym tj. 8.02.2001 r. na stronach www.tpsa.pl i www.tpsa.pl/600impulsow. Wyróżnione szkoły zostaną także powiadomione listownie.  Konkurs adresowany był do uczniów i nauczycieli wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Swoje pomysły uczestnicy mogli przedstawiać w formie projektu strony www, prezentacji multimedialnej lub tekstu do 3600 znaków. Podsumowanie akcji prowadzonej w roku 2000 oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 lutego 2001r. w Szklarskiej Porębie.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-05 21:30
    600 prac z całej Polski wpłynęło na konkurs ogłoszony w grudniu ub. r. przez TP S.A. na najlepszy pomysł wykorzystania internetu w szkole. Komisja oceniająca, złożona z przedstawicieli TP S.A. oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, przyznała pierwsze nagrody dla:
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: