Są nowe oferty dla testerów 5G w T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Są nowe oferty dla testerów 5G w T-Mobile

T-Mobile przygotował nowe oferty z 5G Bardziej dostępne w każdym segmencie usług: od T-Mobile na kartę, przez oferty MIX, po abonamenty dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Nielimitowane 5G Bardziej w prezencie na 30 dni

Klienci operatora będą mogli przetestować nowe 5G, dzięki bezpłatnemu dostępowi do nielimitowanego internetu. Wystarczy do końca kwietnia aktywować usługą w aplikacji „Mój T-Mobile” w ramach programu Magenta Moments. Od tego momentu przez 30 dni do dyspozycji klientów będzie nielimitowany internet 5G Bardziej.

Z tej możliwości korzystać mogą: klienci abonamentowi (z taryfą T), użytkownicy oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix) oraz klienci biznesowi (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet).

Testuj 5G Bardziej za darmo z eSIM

Dla klientów indywidualnych, którzy chcieliby sprawdzić 5G Bardziej istnieje również możliwość zamówienia testowego eSIM. Dzięki tej opcji mogą oni otrzymać bezpłatny, trzymiesięczny nielimitowany dostęp do sieci piątej generacji.

Wystarczy tylko wejść na strone operatora i zamówić eSIM.

Internet domowy z 5G Bardziej

Od 7 lutego klienci zyskają dostęp do internetu o szybkości do 1 GB/s. To wszystko dzięki nowej odsłonie Internetu domowego z anteną zewnętrzną bez limitu gigabajtów i bez ograniczeń prędkości dla wszystkich tych, którzy są w zasięgu nowej sieci.

Przygotowano też nową opcję internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s. 

We wszystkich taryfach internetu domowego dostępna jest technologia 5G, a ceny taryf z routerem z anteną zewnętrzną zaczynają się od 135 złotych miesięcznie.

Klienci posiadający już abonament w T-Mobile zapłacą za nie mniej. Dla nich ceny zaczynają się od 115 zł na miesięcznie.

T-Mobile - nowa oferta 5G

Oferta abonamentowa z 5G Bardziej i rabatem na 2 lata

Wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T) w T-Mobile mogą korzystać z sieci 5G Bardziej bez dodatkowych opłat.

Dla obecnych, jak i nowych abonentów przygotowano ofertę bez limitu danych za 90 zł miesięcznie.

T-Mobile - nowa oferta 5G

Im więcej podpisanych umów, tym więcej jest darmowych miesięcy na jeden z abonamentów.

Dokupując lub przenosząc kilka abonamentów w pakiecie umów w opcji „M Nielimitowana”, klienci mogą otrzymać 24 miesiące za darmo na jeden z abonamentów.

Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie przez 24 miesiące.

Dodatkowo, osoby przenoszące przynajmniej jeden numer do T-Mobile, wybierając taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” otrzymają 3 miesiące abonamentu za darmo.

Z kolei obecni klienci mobilnych usług głosowych, którzy mają już jedną z taryf nielimitowanych, dokupując kolejny abonament w opcjach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

T-Mobile - nowa oferta 5G

Prepaid z 5G Bardziej 

Dostęp do 5G Bardziej zyskują również użytkownicy aktualnych ofert przedpłaconych:

  • klienci oferty na doładowania (T-Mobile  MIX),
  • klienci Red Bull MOBILE,
  • klienci T-Mobile na kartę, korzystający z ofert GO! M, GO! M+UA oraz GO! L.

Pozostali klienci T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę, również dostają możliwość korzystania z 5G Bardziej. Usługa zostanie im włączona automatycznie od 1 lutego do 30 kwietnia.

Smartfony z 5G 

Smartfona T Phone 5G (2023) w opcji z 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (z etui i szkłem ochronnym na ekran) kupimy w cenie 969 zł. Ten sam model wyposażony dodatkowo w słuchawki Bluetooth i ładowarkę można nabyć z kolei za 1119 zł. W ofercie dostępny jest też model T Phone Pro 5G (2023) wyposażony w 6 GB pamięci podręcznej, 256 GB pamięci wewnętrznej i w zestawie z etui i szkłem oraz dodatkowo ładowarką i słuchawkami.

Wybierając smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256 GB , Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512 GB lub Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256 GB w taryfach nielimitowanych, otrzymamy w prezencie słuchawki Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition o wartości około 549 zł.

Najnowsze modele Samsung Galaxy S24 z 8 GB pamięci podręcznej i 128 GB ROM dostępne są w cenie od 3899 zł przy zakupie abonamentu M i 3599 zł w przypadku wariantu L. Model z tej samej serii czyli Galaxy S24+ w wariancie pamięciowym 12/256 GB kosztuje odpowiednio 4999 zł (opcja M) i 4699 zł (opcja L). Dostępny jest także model Galaxy S24 Ultra w wariancie pamięciowym 12/256 GB. Koszt telefonu to odpowiednio 6399 zł  i 6099 zł.

Oferta dla firm z 5G Bardziej

Wszystkim klientom, którzy korzystają z oferty MagentaBIZNES z ograniczeniem prędkości, na 2 miesiące zostanie zdjęty limit prędkości.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: