Samsung pokazał zawartość pudełek Flip 4, Fold 4, Watch 5 i Watch 5 Pro oraz Buds 2 Pro

Newsy
Opinie: 0
Samsung pokazał zawartość pudełek Flip 4, Fold 4, Watch 5 i Watch 5 Pro oraz Buds 2 Pro

Na oficjalnym kanale Samsunga na YouTube można obejrzeć rozpakowanie pudełek wszystkich 4 najnowszych, zaprezentowanych przedwczoraj produktów. Jest Samsung Galaxy Z Flip 4, Samsung Galaxy Z Fold 4, Samsung Galaxy Watch 5 oraz Samsung Galaxy Watch 5 Pro i słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 Pro. Każde wideo trwa niewiele ponad minutę i zawiera podsumowanie najważniejszych cech produktów.

W przypadku obu smartfonów zestaw jest dokładnie taki sam – skrócona instrukcja szybkiego uruchomienia, kabel USB C, oraz przyrząd do wysuwania tacki na kartę SIM. Samsung pozostał przy nowym trendzie nieoferowania ładowarki w zestawie, ale też nie poszedł tak daleko jak Sony z Xperią 1 IV, gdzie w pudełku nie ma nawet kabla.

Osobno można też obejrzeć rozpakowanie pudełka Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition – to wersja telefonu, którą można spersonalizować na stronie Samsunga, oferująca 75 kombinacji dwóch tylnych paneli i koloru metalowej krawędzi telefonu. Na tym nagraniu można obejrzeć część możliwych kombinacji, sam zestaw w pudełku się jednak nie różni.

Rozpakowanie pudełek Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro zostało umieszczone na jednym nagraniu. W obu wypadkach kupujący otrzymuje skrócą instrukcję oraz ładowarkę magnetyczna, bezprzewodową.

Na koniec zostały słuchawki Galaxy Buds 2 Pro, które mimo, że są najtańszym z nowych produktów zawierają najwięcej elementów – oprócz samych słuchawek i etui służącego do ich ładowania jest też kabel USB C, skrócona instrukcja obsługi i dwa dodatkowe zestawy silikonowych końcówek w większym i mniejszym rozmiarze od tych założonych fabrycznie na słuchawki.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: