Samsung Galaxy Watch4 Classic w promocji cashback

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Samsung Galaxy Watch4 Classic

Decydując się na zakup smartwatcha Galaxy Watch4 Classic do 9 października możemy zyskać zwrot wysokości 450 PLN w promocji cashback. 

Aby wziąć udział w promocji Samsunga, należy:

  • Kupić model Galaxy Watch4 Classic u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
  • Zgłosić swój udział w promocji wypełniając formularz na stronie promocji i załączając wymagane załączniki w terminie do 9 października.
  • Wypłata zwrot w wysokości 450 PLN nastąpi w terminie do 14 dni kalendarzowych od potwierdzenia poprawności zgłoszenia.

Lista sklepów stacjonarnych i internetowych, w których dostępna jest promocja:

Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. , 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A., Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup od firmy Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji. samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.), Uwaga: Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji., x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o.,Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA.

Z oferty można skorzystać tutaj.

Regulamin promocji zamieszczony jest poniżej.

Test zegarka Samsung Galaxy Watch4 Classic jest tutaj

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: