Samsung otwiera w Polsce kolejny Brand Store - swoje sklepy zamykają Huawei i Xiaomi

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Samsung otwiera w Polsce kolejny Brand Store - swoje sklepy zamykają Huawei i Xiaomi

24 maja Samsung otworzył w Galerii Młociny swój dwudziesty drugi Brand Store w Polsce. Otwarcie nastąpiło dokładnie 10 lat po otwarciu pierwszego polskiego sklepu firmy.

Sklep zlokalizowany jest na poziomie 0 galerii handlowej i ma powierzchnię 125 m2.

To dwudziesty drugi Samsung Brand Store w Polsce i czwarty w Warszawie. Pierwszy działa od kwietnia 2013 roku i mieści się w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Był to również pierwszy tego typu sklep firmy Samsung Electronics w tej części Europy.

Operatorem warszawskiego Samsung Brand Store Galeria Młociny jest firma Matrix Media.

1 lutego br. polski Huawei zamknął swój flagowy salon w Warszawie. Salon w Arkadii działał przez 3 lata od grudnia 2018 r. Huawei czekał 2 lata na tę lokalizację. Huawei Warszawa był pierwszym flagowym sklepem Huawei w Europie Środkowo-Wschodniej i drugim w Europie po Mediolanie.

W maju zamyka się największy showroom Xiaomi - Mi-Home Store Westfield Arkadia w Warszawie. Sklep był prowadzony przez firmę ROLV Group. Pierwszy sklep Xiaomi w Arkadii został otwarty w maju 2018 r. Zastąpił go duży salon, który wystartował w grudniu 2020 r. Wówczas był to największy salon tej marki w Europie Środkowo-Wschodniej.

Samsung otwiera Brand Store w warszawskiej Galerii Młociny

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: