Satelitarny SOS za darmo dla serii iPhone 14

Newsy
Opinie: 0
Satelitarny SOS za darmo dla serii iPhone 14

Apple przedłużył usługę Emergency SOS przez satelitę o dodatkowy bezpłatny rok dla obecnych użytkowników iPhone'a 14.

Rok temu usługa Apple Emergency SOS via satellite stała się dostępna we wszystkich modelach iPhone'a 14 w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Technologia umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych do służb ratunkowych poza zasięgiem sieci komórkowej i Wi-Fi.

Apple ogłosiło wczoraj, że przedłuża bezpłatny dostęp do Emergency SOS przez satelitę na dodatkowy rok dla obecnych użytkowników iPhone'a 14.1

"Emergency SOS przez satelitę pomogło uratować życie na całym świecie. Od mężczyzny, który został uratowany po tym, jak jego samochód spadł z 400-metrowego klifu w Los Angeles, po zagubionych wędrowców odnalezionych w Apeninach we Włoszech, wciąż słyszymy historie naszych klientów, którzy byli w stanie połączyć się z służbami ratunkowymi, kiedy inaczej nie byliby w stanie" - powiedziała Kaiann Drance, wiceprezeska Apple ds. światowego marketingu produktów iPhone.

Apple niedawno wprowadziło usługę pomocy drogowej za pośrednictwem satelity, aby połączyć użytkowników z American Automobile Association, jeśli mają kłopoty z samochodem, gdy są poza zasięgiem sieci komórkowej i Wi-Fi.

Bezpłatny okres próbny zostanie przedłużony dla użytkowników iPhone'a 14, którzy aktywowali swoje urządzenie w kraju obsługującym Emergency SOS przez satelitę przed godziną 12:00 czasu PT 15 listopada 2023 roku.

Pomoc drogowa przez satelitę jest dostępna w Stanach Zjednoczonych we współpracy z American Automobile Association i jest dostępna bezpłatnie przez dwa lata, począwszy od momentu aktywacji nowego iPhone'a 15, iPhone'a 15 Plus, iPhone'a 15 Pro, iPhone'a 15 Pro Max, iPhone'a 14, iPhone'a 14 Plus, iPhone'a 14 Pro lub iPhone'a 14 Pro Max.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: