Studenci mają taniej w UPC

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 2

UPC Polska przygotowało nowe oferty promocyjne dla studentów.

UPC wprowadza nową ofertę promocyjną, pozwalającą wszystkim osobom posiadającym ważną legitymację studencką na zakup usługi Internet Student (512 kb/s) z abonamentem niższym od cennikowego o 20%. Wysokość miesięcznego abonamentu w promocji wyniesie 39 zł przez cały czas trwania zobowiązania, które kończy się wraz z rokiem akademickim – 30 czerwca 2009 r. Także koszt instalacji w ofercie promocyjnej jest 50% niższy, niż cena standardowa.

Dodatkowo osoby korzystające z promocji mogą przez pierwsze dwa miesiące bezpłatnie korzystać z pakietu UPC SmartGuard, zwiększającego bezpieczeństwo danych.

Równolegle z promocją internetową UPC wprowadziło specjalną ofertę telewizyjną dla studentów, w której koszt instalacji Pakietu Pełnego telewizji dla osób posiadających ważną legitymację studencką wyniesie tylko 39 zł. Również w tym przypadku zobowiązanie potrwa do 30 czerwca przyszłego roku.

Obie promocje są już dostępne w ofercie UPC Polska dla wszystkich znajdujących się w zasięgu sieci operatora i będą obowiązywać do 31 października br.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: