Darmowy Tidal

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Darmowy Tidal

Klienci, którzy zdecydują się na zakup bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds+, mogą otrzymać w prezencie 12 miesięczny dostęp do usługi TIDAL Premium.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać w prezencie roczny dostęp do usługi TIDAL Premium, należy zakupić słuchawki Galaxy Buds+ i zgłosić się do udziału w akcji za pośrednictwem strony internetowej. Promocja trwa do 26 września 2021 r.

 

Jak wziąć udział w promocji?

Dokonaj zakupu słuchawek Galaxy Buds+ w okresie od 13.09.2021 do 26.09.2021 u partnerów handlowych.

 

Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocja-budsplus.samsung.pl w terminie do 29.09.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia.

 

Wysyłka mailowa nagrody (kodu do usługi TIDAL Premium) nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzach od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

 

Pula nagród w promocji jest ograniczona. Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Promocja trwa do 26.09.2021 lub do wyczerpania puli nagród. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: promocja-budsplus.samsung.pl.

 

Partnerzy prowadzący  promocję: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., I-Terra Sp. z o.o. –  Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/ (Uwaga: Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), AB FOTO (Ab Foto Sp. z o.o.), Empik S.A.

 

Pula kodów TIDAL Premium jest ograniczona. Kod dostępu można aktywować do dnia 31.12.2021 r. Po tej dacie stanie się nieaktywny. Szczegóły w regulaminie. Usługę TIDAL świadczy TIDAL Sp.z.o.o. Korzystanie z TIDAL pomniejsza pakiet danych. Po upływie darmowego okresu próbnego naliczana jest standardowa opłata miesięczna 19.99 PLN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: