Billie Eilish kolejny raz w świetnej kampanii Grupy Deutsche Telekom

Newsy
Opinie: 0
T-Mobile i Billie Eilish w kampanii „Futureproof” promują rozwój zawodowy generacji Z

T-Mobile Polska razem z Grupą Deutsche Telekom rozpoczyna kampanię Futureproof, której celem jest pomoc w wyborze kierunku kariery zawodowej generacji Z.

W inicjatywę włączyła się również amerykańska piosenkarka Billie Eilish, która już w zeszłym roku wzięła już udział w kampanii Grupy Deutsche Telekom.

W ramach akcji powstała bezpłatna aplikacja „Futureproof”, która pozwala określić preferencje zawodowe, uwzględniające osobowość danego użytkownika. Gdy już zostaną one zdefiniowane, osoba korzystająca z narzędzia może poznać przypisane do umiejętności i charakteru potencjalnie interesujące dla niej kierunki rozwoju kariery zawodowej.

Powstał również spot zachęcający generację Z do optymistycznego patrzenia w przyszłość, a także rozwijania swoich pasji. Materiał stworzony przez Saatchi & Saatchi London wyreżyserował Rollo Jackson, a w filmie, stanowiącym wizję przyszłości, pojawiła się Billie Eilish. Kampania będzie prowadzona w mediach społecznościowych, takich jak Instagram, YouTube, Snapchat, TikTok i Spotify.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: