TP S.A. chwyta za serce

Newsy
Opinie: 1

Konkurs walentynkowy pod hasłem: Chwyć za serce - organizuje Telekomunikacja Polska S.A.  W dniach od 24 stycznia do 14 lutego br., wszyscy, którzy wejdą  na stronę www.walentynki.tpsa.pl będą mogli stworzyć obrazek własnego pomysłu i wysłać do wybranej osoby. Autorzy oraz adresaci najbardziej oryginalnych walentynek zostaną wyróżnieni. Nagrodami w konkursie są odtwarzacze mp3, hulajnogi, komputery, kamery internetowe.
Na stronie internetowej TP S.A. będzie można ułożyć walentynkę  i wysłać ją pod podany adres emailowy. Wystarczy wejść na stronę www.walentynki.tpsa.pl i kliknąć w znajdujące się tam  walentynkowe serce, które rozsypie się na drobne elementy. Z powstałych w ten sposób elementów będzie można ułożyć obrazek własnego pomysłu, dowolnie go podpisując.
14 lutego kartki zostaną przesłane adresatom wraz z informacją o możliwości wygranej w konkursie. Najbardziej oryginalne kartki będą nagrodzone. Ich twórcy, jak i ich adresaci będą mogli wygrać m.in. odtwarzacze mp3, komputery, kamery internetowe, hulajnogi, T-shirty. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 28 lutego br., a lista wyróżnionych będzie opublikowana na oficjalnych stronach konkursu Walentynki 2001 i w Gazecie Wyborczej.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-05 21:02
    własnego pomysłu i wysłać do wybranej osoby. Autorzy oraz adresaci najbardziej oryginalnych walentynek zostaną wyróżnieni. Nagrodami w konkursie są odtwarzacze mp3, hulajnogi, komputery, kamery internetowe. Na stronie internetowej TP S.A. będzie można ułożyć walentynkę i wysłać ją pod podany adres emailowy. Wystarczy wejść na stronę www.walentynki.tpsa.pl i kliknąć w znajdujące się tam walentynkowe serce, które rozsypie się na drobne elementy. Z powstałych w ten sposób elementów będzie
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: