TP z Sygnity

Newsy
Żródło: Grupa Sygnity
Opinie: 1

Grupa Sygnity podpisała umowę z Telekomunikacją Polską na utrzymanie i serwis Sieciowych Systemów Informatycznych. Umowa, której szacowana wartość to 5,24 mln złotych została zawarta na 21 miesięcy.

W ramach zawartego kontraktu specjaliści Sygnity będą świadczyć usługę wsparcia technicznego dla Sieciowych Systemów Informatycznych działających w TP SA. Eksperci Sygnity w ramach umowy zobowiązani są do odbioru zgłoszeń serwisowych oraz serwisu naprawczego, a także będą odpowiedzialni za akceptowanie zmian w systemach dokonanych przez dostawcę rozwiązania.

W ramach umowy serwisowej realizowanej dla Telekomunikacji Polskiej SA specjaliści Sygnity będą czuwać nad prawidłowym działaniem 6 serwisów:

  • Krajowy System Paszportyzacji (KSP) – System obsługuje ewidencję i zarządzanie zasobami sieciowymi, ponadto pomaga w obsłudze procesów biznesowych.

  • Outsourcing.CL (OCL) – System wspomaga przepływ informacji pomiędzy Telekomunikacją Polską, a firmą podwykonawczą w zakresie obsługi zleceń.

  • Network GIS Platform (NGP) – Jest to system oparty o technologię GIS. Pozwala na prezentowanie stanu i możliwości sieci telekomunikacyjnej w zakresie świadczenia usług, umożliwia naniesienie danych na mapie, prezentację ich w formie graficznej, a także późniejszą analizę.

  • ProcessCL Trouble Ticketing (TT) - System zajmuje się obsługą zleceń technicznych.

  • Elektroniczny Dysponent (e-Dys) - System wsparcia informatycznego dla procesów zarządzania Grupami Technicznymi Pionu Sieci. Umożliwia zarządzanie, kontrolę grup wysyłanych do wykonania napraw lub instalacji sprzętu telekomunikacyjnego jak również optymalizację wykorzystania czasu i środków technicznych koniecznych do wykonania zleceń przez Grupy Techniczne Pionu Sieci.

  • AutoDiscovery (AD) - Jest systemem dedykowanym do weryfikacji i aktualizacji danych ewidencyjnych znajdujących się w elektronicznym systemie ewidencji sieci stosowanym w Telekomunikacji Polskiej S.A.. Dane podlegające aktualizacji porównywane są z danymi źródłowymi, otrzymywanymi podczas procesu skanowania zasobów sieci systemem PairView lub PairQ.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: