Trwają prace nad roamingiem w Simplusie

Newsy
Opinie: 6

Plus GSM uruchomiła roaming międzynarodowy z siecią TIM w Peru. Jest to setny kraj i dwusetny operator, z którego sieci mogą korzystać abonenci Plus GSM.

Każdy abonent w momencie logowania się do obcej sieci otrzymuje SMS powitalny w języku polskim zawierający informacje o numerach alarmowych, oraz numerze telefonu do ambasady, bądź konsulatu polskiego (o ile placówki takie znajdują się w danym kraju). Niebawem - dzięki wdrożeniu przez Plus GSM platformy informatycznej CAMEL - abonenci również za granicą będą mogli korzystać z usług opartych o sieć inteligentną, jak np. system plus, skrócone numery itp. Trwają również prace nad roamingiem w ramach systemu Simplus

Około 50 tys. abonentów sieci Plus GSM korzysta codziennie ze swego telefonu za granicą. W czasie wakacji liczba ta zwiększa się kilkukrotnie. Z sieci Plus GSM korzysta codziennie ponad 15 tys. obcokrajowców.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bartek pisze: 2001-07-23 20:11
  Jak uruchomią roaming o Sim+ to sądzę, że konkurencja (mam tu na myśli Idea) nie pozostanie w tyle i też uruchomi tą usługę.
  0
 • Users Avatars Mini
  ziutek pisze: 2001-07-23 20:28
  Jesli Polkomtel odpali miedzynarodowy roaming w SimPlus to wtedy Polkomtel udowodni, ze jest najlepszym operatorem komorkowym w Polsce.
  0
 • Users Avatars Mini
  M&M pisze: 2001-07-23 22:34
  A KIEDY TO SIĘ STANIE ??? PEWNI JAK JUŻ SIĘ SKOŃCZĄ WAKACJE
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarecki pisze: 2001-07-23 23:00
  Jak ja widze trucie o najlepszych operatorach komórkowych w Polsce to mi się otwiera... Ehhh czy będzie roaming w simplusie czy nie nie zmieni to faktu, że plus jest dość drogim operatorem (troszkę ostatnio tanieją) o najlepszej spośród polskich operatorów kulturze obsługi klienta, z kilkoma -dla niektórych-ważnymi bajerami, których brak u konkurencji(stabilna bramka www2sms, porządna bezpłatna bramka email2sms, CLIR z poziomu aparatu, kontrola kosztów w simplusie itp)
  0
 • Users Avatars Mini
  AntyPlusGSM pisze: 2001-07-24 00:51
  Jeśli to się stanie, to aby rozmawiać z zagranicy to co 30s będzie trzeba uzupełniać konto o min. 50PLN. (HA HA HA!)
  0
 • Users Avatars Mini
  higiena jamy ustnej pisze: 2001-07-24 01:15
  Wprowadzenie roamingu w simplusie byłoby krokiem w dobrą stronę. Tylko żeby to był prawdziwy roaming, a nie dzwonienie przez callback.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: