Trzy tanie smartfony z szybkim ładowaniem i dźwiękiem JBL

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Smartfony z dźwiękiem od JBL

Infinix przedstawił nową serię smartfonów NOTE, czyli modele NOTE 30, NOTE 30 Pro oraz NOTE 30 5G.

W nowych urządzeniach zastosowano opracowaną przez Infinix technologię All-Round FastCharge, która odpowiada za szybkie naładowanie smartfonu.

NOTE 30 Pro obsługuje ładowanie przewodowe o mocy 68 W, które pozwala naładować baterię od 1% do 80% w 30 minut. Jako pierwszy model z tej półki cenowej obsługuje bezprzewodowe ładowanie o mocy 15 W. Modele NOTE 30 i NOTE 30 5G obsługują ładowanie przewodowe o mocy 45 W, pozwalające naładować je w 30 minut do 75%. Wszystkie modele serii NOTE 30 wyposażone są w baterie o pojemności 5000 mAh.

Technologia All-Round FastCharge zapewnia również:

  • ładowanie zwrotne, które pozwala na korzystanie ze smartfona, jak z powerbanka i ładowanie za jego pomocą innych urządzeń, przewodowo i bezprzewodowo;
  • ładowanie obejściowe, które umożliwia zasilanie smartfona bezpośrednio przez ładowarkę przewodową bez używania baterii telefonu, co skutkuje spadkiem temperatury urządzenia o średnio 2℃-7℃;
  • bezpieczne ładowanie nocą, które za sprawą autorskiego algorytmu dba o to, by smartfon ładował się do 80% podczas snu i dokończył ładowanie tuż przed ustawioną w telefonie pobudką,
  • ładowanie wieloprotokołowe kompatybilne z protokołem PD 3.0 umożliwia ładowanie innych urządzeń przy użyciu ładowarki z zestawu.

Najnowsze smartfony z serii NOTE 30 powstały we współpracy z producentem sprzętu audio, firmą JBL. Dostały one podwójne głośniki i programowe dostrojenie brzmienia przez inżynierów JBL. 

Wyświetlacze smartfonów z serii NOTE 30 obsługują 120 Hz częstotliwość odświeżania NOTE 30 PRO wyposażony jest dodatkowo w ekran z matrycą AMOLED. Ponadto wszystkie modele mają tryb ochrony oczu z certyfikatem TÜV Rheinland, który pomaga przy intensywnym korzystaniu z urządzenia, szczególnie po zmroku.

NOTE 30 Pro i NOTE 30 5G są wyposażone w główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx, a NOTE 30 w aparat o rozdzielczości 64 Mpx. NOTE 30 Pro dysponuje przednim aparatem o rozdzielczości 32 Mpx, natomiast w modelach NOTE 30 5G i NOTE 30 wynosi ona 16 Mpx. Wszystkie trzy pozwalają na skorzystanie z trybu Dual View, czyli jednoczesnego rejestrowania obrazów z przedniego i tylnego obiektywu. Jak w przypadku każdego smartfona marki Infinix, seria NOTE 30 wyposażona została w przednią lampę błyskową.

NOTE 30 Pro wyposażony jest w pamięć 8/256 GB, a NOTE 30 i NOTE 30 5G w pamięć 8/128 GB. We wszystkich telefonach serii Note 30 istnieje możliwość rozszerzenia RAM-u do 16 GB oraz pamięci wewnętrznej do 2 TB z użyciem karty microSD.

Model NOTE 30 5G został wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 6080 6nm z obsługą sieci 5G, a NOTE 30 Pro i NOTE 30 działają pod kontrolą procesora MediaTek Helio G99 6nm.

Smartfony z serii NOTE 30 wyposażone są w moduł NFC.

Wszystkie trzy smartfony obsługują technologię Ultra Power Signal (UPS). Jest ona zoptymalizowana pod kątem korzystania z urządzeń w miejscach, gdzie odbieranie sygnału jest utrudnione, jak windy, piwnice, czy miejsca odległe od miasta. Technologia UPS poprawia jakość sygnału sieci komórkowej, do 40%, a Wi-fi do 100%

NOTE 30 5G

NOTE 30 Pro

NOTE 30

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: