Tylko abonament

Newsy
Opinie: 2
New Page 1

Na rynku telekomunikacyjnym dochodzi do coraz ostrzejszej walki pomiędzy operatorami. Na całkiem nowy pomysł wpadł brytyjski operator telefonii komórkowej, firma One 2 One. Aby pozyskać nowych klientów spółka wprowadziła promocję skierowaną do abonentów sieci stacjonarnej. W zamian za rezygnację z telefonu stacjonarnego, użytkownik dostaje możliwość nieograniczonej ilości rozmów, transmisji danych jak i SMS'ów, a wszystko to w cenie abonamentu. Choć trzeba przyznać, że abonament nie należy do niskich - 75 funtów.

W Polsce nasycenie rynku telefonii komórkowej jest znacznie niższe niż w krajach Europy Zachodniej, więc tego typu promocje nie pojawią się zbyt szybko.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-29 08:40
  No tak, ale za 75 funtoe (ok. 426 zl) mozna naprawde pogadac do oporu!
  0
 • Users Avatars Mini
  mooby pisze: 2004-08-05 21:30
  komórkowej, firma One 2 One. Aby pozyskać nowych klientów spółka wprowadziła promocję skierowaną do abonentów sieci stacjonarnej. W zamian za rezygnację z telefonu stacjonarnego, użytkownik dostaje możliwość nieograniczonej ilości rozmów, transmisji danych jak i SMS'ów, a wszystko to w cenie abonamentu. Choć trzeba przyznać, że abonament nie należy do niskich - 75 funtów. W Polsce nasycenie rynku telefonii komórkowej
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: