UPC Polska - niewielkie zniżki na pakiety usług

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 7

UPC Polska przygotowało promocję dla klientów zamawiających pakiety dwóch lub trzech spośród oferowanych usług: telewizyjnej, internetowej i telefonicznej. Opłata abonamentowa może być niższa o 20% przez cały czas korzystania z pakietu. Operator rozpoczął także promocyjną sprzedaż cyfrowego pakietu Canal+, który można teraz zamówić z abonamentem niższym o 25%.

Tańsze MixPakiety UPC

Promocja ma zastosowanie przy zakupie minimum dwóch lub trzech usług oferowanych przez UPC: telewizyjnej (w tym usługi telewizji cyfrowej), internetowej oraz telefonicznej. W przypadku zamówienia pakietu trzech usług, klienci otrzymają rabat od sumy cennikowych opłat abonamentowych w wysokości 20%. Zamówienie pakietu obejmującego dwie usługi wiąże się z obniżeniem opłat abonamentowych o 10%. Rabat przyznawany jest na zawsze i będzie obowiązywał przez cały okres korzystania z pakietu.

Z promocji mogą skorzystać nie tylko nowi klienci UPC, ale również obecni abonenci:

 • jednej usługi, zamawiający pakiet dwóch lub trzech usług,

 • abonenci dwóch usług, dokupujący trzecią usługę oraz

 • abonenci trzech usług, dokonujący podwyższenia parametrów usługi internetowej lub telefonicznej (np. zakup usługi internetowej o wyższych parametrach, czy zmiana aktualnego abonamentu telefonicznego na wyższy).

Promocyjne pakiety można zamawiać do końca sierpnia br.

Cyfrowy pakiet Canal+ teraz taniej

Miłośnicy filmów i sportu mają teraz dodatkowy powód do zakupu cyfrowych pakietów kanałów Premium. Obecnie można bowiem zamawiać cyfrowy pakiet Canal+ w niższej, promocyjnej cenie. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej promocji przez cały czas obowiązywania umowy będą opłacali abonament w wysokości 30 zł miesięcznie, czyli o 25% mniej, niż wynosi cena pakietu poza promocją.

Cyfrowy pakiet Canal+ zawiera 6 kanałów: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 2 oraz kanały HD: Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD. Dostęp do kanałów HD mają abonenci telewizji cyfrowej UPC, którzy zdecydowali się na zakup usługi z dekoderem UPC MediaBox z nagrywarką i HD.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  darcio pisze: 2008-07-28 22:05
  astrer jest lepszy jesli chodzi o dostęp do netu o 100%
  0
 • Users Avatars Mini
  miki pisze: 2008-07-28 22:36
  Należy przyznać, że oferta Canal+ jest atrakcyjna. Normlanie w cenniku UPC kosztuje 40 zł, a w promocji 30 zł. W aster wprawdzie 29 zł, ale trzeba dodatkowo płacić 6 zł za kanały HD Canal+. W UPC cena 30 zł obejmuje także kanały HD.
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2008-07-29 12:04
  darcio ale tv w upc jest o niebo lepsza
  0
 • Users Avatars Mini
  wicher pisze: 2008-07-29 19:15
  poprawili świetną oferte - gratuluje!
  0
 • Users Avatars Mini
  jakubek pisze: 2008-07-29 21:43
  z musu przesiadłem się z chello na aster i jestem zmasakrowany różnicą...szkoda, że adm. nie wpuściła UPC tu gdzie teraz mieszkam...płacę 150 za net i tv i mam maks 1,5 Mbit w nocy, gdzie w tej cenie miałbym w UPC 10Mbit 24/24h i tv cyfrową... Długo jeszcze zajmie asterowi dorównanie UPC, do tego jeszcze "przejrzyste" pakiety i kasowanie klienta za każdy ruch z netem (zmiana ip, dodanie komputera)
  0
 • Users Avatars Mini
  goopy pisze: 2008-07-30 07:21
  UPC jest świetne. 129 zł miesięcznie za net 10/1 Mbps oraz tv cyfrowa z nagrywarką i jakieś 70 najbardziej popularnych kanałów :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Sapcia pisze: 2008-07-30 20:58
  UPC tak podwyzszali abonament az w tej chwili jest najdroszy np. za duzy pakiet abonament 58 zł dlatego zrezygnowałąm niemam zamiaru za ta sama usługe przepłacac kupiłam z Polsatu dekoder za ten sam pakiet i te programy o dziwo ale teraz płace abonament 36 zł miesziecznie jak łatwo policzyc na tym samym abonamencie mam zaoszczędzone 22 zł.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: