UPC Polska - ”Non-stop Europa i Świat” za 99 zł

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 1

UPC Polska rozszerza zasięg promocyjnej taryfy Non-stop Europa na nowe kraje europejskie i na inne kontynenty. Pilotaż usługi ”Non-stop Europa i Świat” odbędzie się we wszystkich miastach, znajdujących się w zasięgu usługi telefonicznej UPC. Dzięki niej, w ramach abonamentu wynoszącego 99 złotych brutto, klienci będą mogli realizować połączenia do sieci stacjonarnych aż w dziewiętnastu krajach europejskich a także USA, Kanadzie i Australii bez ograniczeń, 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Dodatkowo, obok taryfy promocyjnej UPC Non-stop Europa i Świat, operator wprowadził także ofertę promocyjną UPC Po godzinach Europa i Świat. Klienci, którzy zdecydują się na wybór tej usługi będą mogli wykonywać nielimitowane połączenia do wybranych krajów do sieci stracjonarnych w dni powszednie od godz. 18.00 do 08.00 oraz przez 24 h w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy. Koszt oferty UPC Po godzinach Europa i Świat to 89 złotych brutto. Dodatkową korzyścią dla klientów są tutaj bezpłatne połączenia między abonentami w ramach sieci UPC Polska.

Kraje objęte obiema ofertami to: Australia, Austria, Belgia, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Węgry, Włochy, Wielka Brytania i USA.

Oferty pakietowe

Przy zakupie trzech usług klient otrzymuje rabat w wysokości 20% od miesięcznego abonamentu, a kupując dwie usługi - 10% rabatu na zakupione usługi, na zawsze. Dotychczasowi klienci, którzy dokupują nową usługę w ramach promocji, otrzymują nowy pakiet promocyjny z umową i rabatami obowiązującymi przez 12 miesięcy. Taką samą ofertę otrzymują nowi klienci, podpisujący umowę na dwie lub trzy usługi.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    tkubon pisze: 2009-02-03 18:05
    Jesli takie ceny dalaby TP to powiedzialbym super dobra oferta. Ale daje to UPC i ten ich tel stacjonarny to zwykly VoIP, wiec bez rewelacji. Taniej wychodzi jakas bramka na np. dwa konta SIP. Numer za free z tlenofonu i do tego jakis betamax
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: