vivo X Fold+ będzie tylko w Chinach

Newsy
Opinie: 0
vivo X Fold+

vivo pokazało najnowszą odsłonę serii składanych smartfonów X Fold – model vivo X Fold+. Wyposażono go w Snapdragona 8+, nową baterię i aparat. Do dostępnych już w X Fold kolorów – niebieskiego i szarego – dołączono orientalną czerwień.

vivo X Fold+ zaprojektowany został wyłącznie na rynek chiński.

Projektantom X Fold+ udało się zwiększyć pojemność baterii do 4730 mAh, bez zwiększania rozmiaru i wagi urządzenia. Według testów poprawiło to ogólną żywotność baterii aż o ponad 20%.

X Fold+ też szybciej się ładuje niż jego poprzednik. Wszystko za sprawą zastosowanej technologii ładowania FlashCharge z mocą 80W (po kablu) i 50W bezprzewodowo. Podobnie jak we flagowym modelu vivo X80 Pro. Umożliwia to przewodowe ładowanie od 1% do 70% pojemności akumulatora w 18 minut. Zupełne naładowanie trwa natomiast zaledwie 35 minut. W przypadku ładowania bezprzewodowego, technologia FlashCharge vivo umożliwia napełnienie baterii od prawie pustego do pełnego już w 53 minuty.

Ponadto X Fold+ sprzedawany jest z ekskluzywną ładowarką sieciową GaN (z wykorzystaniem azotku galu) z podwójnym gniazdem USB-C, umożliwiającą ładowanie wielu urządzeń jednocześnie.

W X Fold + ulepszono także wyświetlacze. Teraz oba działają z częstotliwości odświeżania rzędu 120 Hz.

Warto zauważyć, że vivo X Fold+ wyposażony także w ultradźwiękowe czytniki linii papilarnych 3D zarówno na ekranie wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Użytkownicy mogą teraz otwierać do dwóch okien na pierwszym planie i obsługiwać jednocześnie cztery aplikacje z podwójnymi oknami na podzielonym ekranie, i do 12 okien w tle. Co więcej, vivo X Fold + może też działać w „trybie przemówienia”, w którym na dole ekranu wyświetlane są notatki, a na górze prezentacja PowerPoint. Pozwala on także na bezprzewodowe rzucanie prezentacji na większy ekran z poziomu telefonu.

Dzięki partnerstwu vivo z ZEISS zastosowano ulepszone sensory. Zoptymalizowano też obecną optykę i sięgnięto po większe obiektywy pokryte powłoką ZEISS T, zmniejszającą odblaski i poprawiającą przenikanie światła widzialnego, co skutkuje lepszą jakością obrazu i dokładnością odwzorowania barw. Moduł optyczny składa się teraz z czterech kamer o pełnej ogniskowej i kamery peryskopowej z 5-krotnym zoomem optycznym i 60-krotnym zoomem cyfrowym, z optyczną stabilizacją obrazu.

Dodatkowo, X Fold+ może wyświetlać wizjer na obu ekranach, ułatwiając użytkownikom swobodne robienie selfie za pomocą głównego aparatu. Zapewnia lepszą rozdzielczość, większą rozpiętość ISO i szersze pole widzenia, sprawiając, że zdjęcia selfie są jeszcze ładniejsze.

vivo X Fold+

vivo X Fold+

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: