Wakacyjne akcje marki 36.6

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 7

Ruszają wakacyjne akcje marki 36.6 pod hasłem "Możesz się nudzić, ale nie musisz".

Wakacyjne akcje zostały podporządkowane strategii „nieprzymusowości” marki 36.6 – poddają pomysły, jak fajnie spędzać wolny czas, można z nich skorzystać, ale nie trzeba. Ton przekazu bazuje na założeniu, że młodzi ludzie nie lubią, gdy im się coś nakazuje i do czegoś zmusza, oni zawsze chcą mieć możliwość wyboru.

Wakacyjne atrakcje 36.6:

WAGON SpokoLoko 36.6
Od 19 lipca do 31 sierpnia br. w każdą sobotę na trasie Kraków – Gdynia oraz w każdą niedzielę na trasie Gdynia – Kraków będzie kursował specjalny wakacyjny wagon SpokoLoko 36.6, dołączony do regularnie kursujących na tej trasie pociągów Intercity. Zamiast w standardowych przedziałach, podróżujący będą jechać w wygodnie zaaranżowanym openspace z kanapami i siedziskami. W przystosowanym dla 35 osób wagonie zainstalowana zostanie plazma, dvd oraz zestawy playstation. Dla znudzonych podróżą przygotowany będzie najlepszy wybór komiksów oraz zimna oranżada prosto z lodówki.
Aby pojechać na wakacje wagonem 36.6, wystarczy być klientem sieci oraz zarejestrować się na stronie internetowej www.36i6.pl. Oferta ważna od 19 lipca br.

BEACH BAR
Latem na plażach stawiamy bary 36.6, gdzie będzie można pobujać się na hamakach i posiedzieć na lazy boyach oraz wypić specjalnie skomponowane drinki 36.6. Na miejscu oczywiście można odpocząć, pogadać, poleżeć… Zapraszamy do miejsc na plaży, gdzie będzie można usadowić się w wygodnych siedziskach:
Kemping Chałupy 2 "Kaper" – plaża od strony morza,
Kemping Chałupy 4 "Solar" – plaża od strony morza,
Kemping "Chałupy 6" – plaża od strony morza,
w dniach 05.07 – 31.08. br.

LUZ BUS 36.6
Wakacyjna linia 36.6, która zabierze wszystkich chętnych do najfajniejszych miejsc w wybranych miastach. Na pokładzie można kupić starter, a na podróżujących czekają ciekawe konkursy z nagrodami. Będzie można skorzystać z usługi Chill Bill, Mówisz Masz, Wespół Wzespół i z Esów Floresów. Rozkład jazdy można sprawdzić na przystankach i na plakatach.

KRAKÓW (08 -20 lipca br.)
trasa:
Ogrodowa (parking i jednocześnie miejsce postojowe) – Pawia – Szlak – Warszawska – Plac Matejki – Basztowa – Westerplatte – Starowiślna – Na Zjeździe – Limanowskiego – Legionów Piłsudskiego – Krakowska – Stradomska – św. Idziego – Podzamcze – Straszewskiego – j. Piłsudskiego – al. Mickiewicza – al. Słowackiego – Warszawska – Ogrodowa

WARSZAWA (22.07 -03.08)
trasa:
Emilii Plater – Plac Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – Plac Trzech Krzyży – Rondo de Gaulle’a – Al. Jerozolimskie – Krucza – Szpitalna – Świętokrzyska – Marszałkowska – Plac Bankowy – Al. Solidarności – Towarowa – Rondo Daszyńskiego – Prosta – Rondo ONZ – Świętokrzyska – Emilii Plater

TRÓJMIASTO – trasa wkrótce na www.36i6.pl

Plażowa Sfera Niewymusu
Od 26.07 do 09.08. br. codziennie na innej plaży rozkładana będzie Strefa Niewymusu 36.6, a w niej solarium, gra w Chińczyka z prawdziwym Chińczykiem, urządzenia do wdychania jodu, zimne napoje, możliwość zrobienia zdjęcia i lazy boye. Dla tych, którzy kupią w strefie starter, przygotowano dodatkowe atrakcje, zupełnie za darmo: przejażdżka na bananie, zjazd na zjeżdżalni – w każdym mieście co innego.
Strefa Niewymusu 36.6 - terminarz:
26.07 – Rewal
02.08 – Łeba
27.07 – Kołobrzeg
03.08 – Dębki
28.07 – Mielno
04.08 – Gdańsk
29.07 – Darłówek
05.08 – Krynica Morska
30.07 – Ustka
07.08 – Gdynia
31.07 – Rowy
08.08 – Stegna
09.08 – Chałupy kemping nr 4 "Solar" od strony morza

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: