We Francji postanowiono przeprowadzić kolejny przetarg na UMTS

Newsy
Opinie: 1

We Francji postanowiono przeprowadzić kolejny przetarg na UMTS (pierwszy zakończył się fiaskiem, bo do końca dotrwały jedynie dwie firmy). Aby zachęcić do udziału w nim spółki telekomunikacyjne, francuskie władze rozważają możliwość wydłużenia do 22 lat okresu spłaty licencji. Nie wykluczone, że podobnemu wydłużeniu ulegnie także okres jej obowiązywania. Dotychczasowe warunki przetargu w obu wspomnianych kwestiach mówiły o okresie 15 lat.
Zgodnie z zasadami przyjętymi przez kraje Unii Europejskiej w grudniu 1998 roku, licencje na UMTS w krajach "15" powinny zostać rozdysponowane do stycznia przyszłego roku. Francuskie władze nie wykluczają, że dotychczasowy przebieg przetargu może spowodować przesunięcie tego terminu.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    mooby pisze: 2004-08-05 21:26
    na UMTS (pierwszy zakończył się fiaskiem, bo do końca dotrwały jedynie dwie firmy). Aby zachęcić do udziału w nim spółki telekomunikacyjne, francuskie władze rozważają możliwość wydłużenia do 22 lat okresu spłaty licencji. Nie wykluczone, że podobnemu wydłużeniu ulegnie także okres jej obowiązywania. Dotychczasowe warunki przetargu
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: