Z Ogilvy do Motoroli - Diana Wasilewska

Newsy
Żródło: Motorola
Opinie: 1

Od pierwszego sierpnia Diana Wasilewska obejmie stanowisko Marketing Managera w firmie Motorola Polska. W związku z tym przejmie koordynację działań dotyczących marketingu telefonów komórkowych w Polsce.
Jednocześnie Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe, zajmująca się dotychczas marketingiem w Polsce i Europie Środkowej i Wschodniej, rozszerzy zakres działań na Europę Północną: Skandynawię, Danię oraz państwa bałtyckie.

Diana Wasilewska, marketing manager – ukończyła Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Z reklamą związana jest od 1995 roku. Pierwszą pracę podjęła w Małopolskiej Agencji Reklamowej “Galicja”, a następnie w agencjach: McCann Erickson, Leo Burnett i Young and Rubicam. W 2004 roku objęła stanowisko Account Director w agencji Gruppa66 Ogilvy. Swoim doświadczeniem wspierała marki, takie jak: Coca-Cola, Colgate-Palmolive, Hasbro, Liberty Direct, Lubella, Motorola, PLL LOT, Sony, Sprite, Star Chips.

Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe – w Motoroli od 5 lat; doświadczenie zawodowe zdobywała na różnych stanowiskach marketingowych w firmach: Leo Burnett, Gillette i Johnson&Johnson (Consumer). Za swoje największe osiągnięcia w obecnej firmie uważa uporządkowanie działań marketingowych i PR, ukształtowanie wizerunku marki Motorola jako ikony stylu, szczególnie w oparciu o model RAZR V3 oraz projekty komunikacji niestandardowej np. projekt product placement w serialu “Magda M.”
W pracy najbardziej fascynuje ją proces podejmowania decyzji zakupowych i możliwości wpływania na jego przebieg. Realizuje się w działaniach bliskich konsumentowi typu ambient, online oraz guerrilla marketing.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: