8,5 zł taniej w UPC

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 8

UPC Polska przygotowało specjalną ofertę promocyjną dla mieszkańców aglomeracji warszawskiej. Jest to propozycja stworzona z myślą o wszystkich, którzy doświadczyli pogorszenia odbioru sygnału telewizyjnego w związku z przeniesieniem nadajnika
z Pałacu Kultury i Nauki na maszt w Łazach. Osoby, które zdecydują się na zakup Pakietu Pełnego telewizji analogowej UPC za instalację usługi zapłacą 1 zł (poza promocją cena instalacji wynosi 100 zł). Nowa oferta promocyjna przewiduje także obniżenie miesięcznej opłaty abonamentowej z 63,50 zł do 55 zł. Pakiet Pełny TV analogowej UPC obejmuje 61 kanałów, w tym szeroki wybór propozycji dla dzieci, rozrywkowych, informacyjnych, filmowych oraz sportowych.

Z promocji, która będzie dostępna do 31 sierpnia 2008 mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy i okolic, nie będący abonentami UPC.

Klienci mogą także skorzystać z oferty promocyjnej dotyczącej pakietów Minimalnego (obejmującego 5 kanałów) oraz Pośredniego (13 kanałów). Obniżona opłata instalacyjna wynosi, odpowiednio, 5 zł i 9 zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: