Abonament komórkowy, światłowód i telewizja za darmo

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Darmowy światłowód i telewizja w promocji T-Mobile

T-Mobile wprowadza nową promocję pod nazwą Magenta Dom.

Dzięki niej przez 2 lata możemy korzystać bez opłata z internetu światłowodowego i telewizji.

Aby dostać taki prezent musimy przenieść swój numery do T-Mobile lub podpisać nową umowy na kolejny abonament komórkowy.

Im więcej podpisze się umów na abonament komórkowy, tym więcej otrzyma się darmowych miesięcy na pozostałe usługi dla domu.

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (300 Mb/s) oraz telewizją pakiet TV S za darmo

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję pakiet TV S oraz światłowód 300Mb/s na 18 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana”, bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję pakiet TV S oraz internet światłowodowy 300 Mb/s przez 12 miesięcy za darmo.

Darmowy światłowód i telewizja w promocji T-Mobile

Operator ma też promocję z abonamentem komórkowym za darmo.

Przenosząc numer do magentowej sieci i wybierając taryfę „M Nielimitowana” nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat.

Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie „M Nielimitowana”, przez 12 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł.

Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje 18 darmowych miesięcy za trzeci z nich.

Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym, wynikającym z liczby zawartych umów, opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł/mies.

Z promocji można skorzystać tutaj.

Darmowy światłowód i telewizja w promocji T-Mobile

Darmowy światłowód i telewizja w promocji T-Mobile

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: