AirPods Pro z USB-C za 1299 zł

Newsy
Opinie: 0
AirPods Pro z USB-C za 1299 zł

Apple wprowadza nowe słuchawki AirPods Pro (2. generacji).

Nowości w zmodernizowanych słuchawkach AirPods Pro (2. generacji) obejmują możliwość ładowania przez USB-C, dodatkową odporność na pył oraz bezstratny format audio dla Apple Vision Pro.

AirPods Pro (2. generacji) z etui ładującym MagSafe (USB-C) będą dostępne w cenie 1299 zł od 22 września.

Słuchawki wspierają teraz wyższy stopień ochrony IP54.

Czip H2 pozwala obsłużyć 20-bitowy bezstratny format audio o częstotliwości próbkowania 48 kHz ze skuteczną redukcją wszelkich potencjalnych opóźnień.

Nowe funkcje dostępne po instalacji iOS 17:

Dźwięk adaptacyjny: nowy tryb słuchania, który w sposób dynamiczny łączy Tryb kontaktu z Aktywną redukcją hałasu, dostosowując kontrolę hałasu do warunków panujących w otoczeniu użytkownika.

Wykrywanie rozmów: gdy użytkownik rozpocznie rozmowę z pobliską osobą (czy to szybką pogawędkę ze współpracownikiem, czy zamawiając lunch w kawiarni), tryb Wykrywania rozmów pomaga ściszyć głośność, wyostrzyć głos rozmówcy i ograniczyć hałas w tle.

Głośność spersonalizowana: wykorzystując samouczenie się maszyn, by zrozumieć, jakie głośności użytkownik wybiera w różnych warunkach, funkcja automatycznie dostosowuje wrażenia akustyczne użytkownika w oparciu o poznane z biegiem czasu preferencje.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: