Allegro Care – nowy pomysł na ubezpieczenie elektroniki

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Allegro wprowadza Allegro Care – nową bezpieczną i łatwą metodę ubezpieczenia elektroniki

Allegro oferuje klientom nową usługę dodatkowego ubezpieczenia urządzeń elektronicznych – Allegro Care.

Allegro Care to dodatkowe ubezpieczenie nowych i używanych przedmiotów w najważniejszych podkategoriach elektroniki na Allegro. W zależności od indywidualnych potrzeb i samego przedmiotu klienci mają do wyboru pasujący zakres i okres ochrony. W razie awarii, uszkodzenia lub kradzieży można liczyć na szybką, bezgotówkową naprawę w ramach usługi door-to-door lub wypłatę gotówki równej ceny zapłaconej za urządzenie, jeśli naprawa jest niemożliwa.  

Ochronę ubezpieczeniową w usłudze Allegro Care zapewnia Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.

Wszystkie informacje o polisach kupionych na Allegro klienci znajdą w zakładce Moje Ubezpieczenia, gdzie sprawdzą szczegóły posiadanej ochrony, będą mogli pobrać polisę i Warunki Ubezpieczenia oraz łatwo zrezygnować z ubezpieczenia w ciągu 30 dni od zakupu. Zobaczą tam też aktualny status zgłoszonej szkody. Zakładka jest dostępna w aplikacjach, wkrótce będzie też dostępna w przeglądarkach.

Allegro Care uzupełnia dotychczasowe bezpłatne usługi ochrony zakupów na platformie. Pierwsza z nich to bezpłatny program Allegro Protect, który zabezpiecza m.in. przed wadami powstałymi z winy sprzedawcy lub podczas dostawy. Druga to (również bezpłatna) gwarancja wydawana przez sprzedawcę lub producenta.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: