Amazfit Balance - są 4 nowe wersje kolorystyczne - cena to 1199 zł

Newsy
Opinie: 0
Amazfit Balance - są 4 nowe wersje kolorystyczne - cena to 1199 zł

Amazfit, czyli Zepp Health, zaprezentował w Berlinie cztery nowe edycje Amazfit Balance inspirowane naturą: Woodland, Meadow, Lagoon oraz Deep Sea Blue. 

Premiera smartwatchy odbyła się we współpracy z grupą artystów Siciliano Contemporary Ballet podczas berlińskiego występu Amazfit Wellness Winter Wonderland.

Specjalna edycja Amazfit Balance oferowana jest w opakowaniach wykonanych z materiałów biodegradowalnych i przyjaznych dla środowiska naturalnego. 

2 euro ze sprzedaży smartwatchy zostanie przekazana przez Zepp Health na wsparcie projektów leśnictwa miejskiego w Europie. Projekty realizowane są przez organizację pozarządową One Tree Planted.

Środki ze sprzedaży będą przeznaczone na sadzenie drzew w europejskich aglomeracjach. Priorytetem będą obszary, które w wyniku wczesnej urbanizacji uległy wylesieniu. Projekt będzie realizowany we współpracy z lokalnymi organizacjami partnerskimi i wolontariuszami społecznymi.

Smartwatche Amazfit Balance i Amazfit Balance Special Edition są dostępne na całym świecie na oficjalnej stronie internetowej Amazfit oraz u autoryzowanych partnerów Amazfit.

W Polsce rekomendowana cena wynosi 1199 zł.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: