Bez limitów i bez zobowiązań za 50 zł

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
T-Mobile startuje z wakacyjną ofertą dla młodych w ramach projektu „The Summer of Joy, Youth and Freedom”

T-Mobile wprowadził nową ofertę abonamentową bez zobowiązania.

Nowa promocja skierowana jest do nowych klientów sieci. W jej ramach zyskują oni nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do internetu mobilnego bez limitu danych i prędkości w cenie 50 zł miesięcznie.

Dodatkowo, przez 3 miesiące za darmo mogą korzystać z usługi „Rozrywka bez ograniczeń”. Dzięki tej usłudze mają możliwość bezpłatnej zmiany raz na miesiąc serwisu streamingowego, z którego chcą korzystać. W tej usłudze użytkownicy mogą wybierać spośród dostępu do takich platform jak: HBO Max, Eleven Sports, DaVinci Kids, Tidal, Legimi czy Viaplay.

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, co oznacza, że zrezygnować z niej można w każdej chwili (zachowując miesięczny okres wypowiedzenia), ale po 24 miesiącach opłata miesięczna wzrośnie z 50 zł do 90 zł.

Dla tych, którzy zdecydują się na zakup oferty przygotowany jeszcze specjalny prezent. Zestaw festiwalowy, który składa się z: worka, butelki na wodę, podkładki do siedzenia, magentowego świetlika (glowsticka), zatyczek do uszu oraz produktu kosmetycznego, pozwalającego na szybkie odświeżenie. Pakiety będą dodawane do oferty do wyczerpania zapasów.

Oferta Summer of Youth dostępna tylko dla osób, które mają nie więcej niż 26 lat. 

Można z niej skorzystać online do 31 sierpnia.

Poniżej znajduje się pełny regulamin tej promocji.

T-Mobile startuje z wakacyjną ofertą dla młodych w ramach projektu „The Summer of Joy, Youth and Freedom”

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: