Play wprowadza Pakiet bezpieczeństwa i Bezpieczny internet

Newsy
Opinie: 0
Bądź bezpieczny w sieci - Play wprowadza usługi chroniące przed zagrożeniami w internecie

Pakiet bezpieczeństwa Play to dostęp do trzech usług: Bezpieczny internet, Bezpieczne Wi-Fi i antywirus, Czat z Cyber Ekspertem.

Play przygotował ofertę w dwóch wariantach.

Bezpieczny internet podnosi bezpieczeństwo w sieci podczas korzystania z internetu Play. Wykrywa zagrożenia i blokuje je, zanim dotrą do urządzenia klienta. Rozpoznaje niebezpieczeństwa pochodzące z podejrzanych stron mogących zainfekować urządzenie lub wyłudzać dane do bankowości czy hasła, na przykład do portali społecznościowych lub poczty. W ten sposób Play chroni loginy i hasła klientów, ich wrażliwe dane a nawet oszczędności.

Usługa opiera się na mechanizmach bezpieczeństwa ze stałym dostęp do aktualizowanej bazy zagrożeń. W przypadku, gdy klient zamierza odwiedzić stronę internetową, na której zostaną wykryte, na telefonie wyświetli się stosowne powiadomienie ostrzegające o zagrożeniu. Korzystanie z usługi Bezpieczny internet nie wymaga instalowania i konfiguracji żadnych aplikacji czy specjalnych ustawień na urządzeniu. Po aktywacji zostaje ona automatycznie włączona w warstwie sieci na numerze należącym do klienta. W ramach usługi, klient otrzymuje również dostęp do specjalnych raportów, w których może sprawdzić, ilu zagrożeń uniknął.

W Pakiecie bezpieczeństwa znajdują się także:

  • Bezpieczne Wi-Fi i antywirus – aplikacja, która chroni przed niebezpieczeństwami w sieci także podczas połączenia poza siecią PLAY. Aplikacja blokuje niebezpieczne strony i aplikacje. Aby z niej korzystać, konieczne jest zainstalowanie zewnętrznej aplikacji na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.
  • Czat z Cyber Ekspertem – dostęp do specjalnego czatu z ekspertemz firmy CyberRescue

Usługi można aktywować w dowolnym momencie i są dostępne dla osób korzystających z ofert abonamentowych, MIX a także na kartę. Korzystanie z usług przez pierwszy miesiąc jest bezpłatne, natomiast po tym terminie Bezpieczny internet kosztuje 6 zł miesięcznie, natomiast Pakiet bezpieczeństwa to 10 zł miesięcznie. Z usług można zrezygnować w dowolnym momencie.

Na specjalną ofertę mogą liczyć klienci usług na abonament, którzy podpisują nową umowę lub przedłużają obecną. Jeśli zdecydują się na Bezpieczny internet przez cały okres zobowiązania swojego kontraktu, wtedy miesięczna opłata za usługę wyniesie jedynie 3,99 zł miesięcznie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: