Bilety komunikacji miejskiej w Toruniu w mPay

Newsy
Opinie: 0
Bilety komunikacji miejskiej w Toruniu można kupić za pomocą aplikacji mPay

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Toruniu mogą kupować bilety za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej mPay.

Oferta obejmuje zarówno bilety jednorazowe, czasowe (30- i 90-minutowe oraz dzienne), jak i okresowe (tygodniowe  i miesięczne).

Ceny są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. 

Aby kupić bilet za pomocą mPay trzeba uruchomić aplikację w telefonie i z listy miast wybrać Toruń. Następnie wybrać jeden z dostępnych biletów i określić metodę płatności. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie zakupu kodem PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

Nabycie biletu w aplikacji jest równoznaczne z jego skasowaniem. Podczas kontroli należy wejść do zakładki „Kontrola biletów”, wybrać aktywny bilet i okazać go kontrolerowi. Można to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma połączenia z Internetem. 

Aby móc płacić za bilety telefonem, należy wcześniej zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi, np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą. Należność za bilety jest wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera. 

Użytkownicy aplikacji mają również dostęp do funkcji planer podróży mPay GO!, który wyznacza optymalną trasę i czas dotarcia do celu komunikacją miejską, wyszukuje połączenia, a nawet przypomina o czasu skierowania się na przystanek.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: