D-Link M30 - router mesh z odpalonym designem

Newsy
Opinie: 0
D-Link M30 - router mesh z odpalonym designem

D-Link wprowadza do sprzedaży router AQUILA PRO AI Wi-Fi 6 Smart Mesh AX3000 (M30).

Pojedyncze urządzenie zapewnia zasięg do 260 m². Zasięg można rozszerzyć za pomocą dodatkowych urządzeń AQUILA PRO AI.

AQUILA PRO AI M30 pracujący w standardzie Wi-Fi 6, zapewnia prędkości do 3 Gb/s z obsługą przepustowości w paśmie 160 MHz, z gigabitowym portem WAN i czterema gigabitowymi portami LAN.

AQUILA PRO AI M30 korzysta z algorytmów sztucznej inteligencji w narzędziach AI Wi-Fi Optimiser, AI Mesh Optimiser oraz AI Traffic Optimiser. AI Wi-Fi Optimiser wybiera optymalny kanał w celu zminimalizowania zakłóceń, podczas gdy AI Mesh Optimiser zapewnia niezawodny zasięg sieci dzięki automatycznemu wyborowi ścieżki i funkcji automatycznej naprawy. AI Traffic Optimiser, dzięki technologii QoS opartej na sztucznej inteligencji, gwarantuje płynne przesyłanie strumieniowe wideo 4K/8K i nieprzerwane połączenia wideo.

Obudowę wykonano częściowo z materiału pochodzącego z recyklingu (PCR). Do 99% nadruku na opakowaniu użyto naturalnego atramentu roślinnego bez oleju mineralnego (MOF), natomiast pudełko zaprojektowano tak, by zmniejszyć zużycie farby drukarskiej o ponad 55%. W M30 wbudowano także funkcję Wi-Fi 6 Target Wake Time (TWT), co zmniejsza zużycie energii. Natomiast w automatycznym trybie Health, router jest wyłączany w nocy, co dodatkowo zapewnia mniejsze zużycie energii.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: