Gwarancja dłuższa o rok na wszystkie produkty Huawei

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Gwarancja dłuższa o rok na wszystkie produkty na huawei.pl  i roczna ochrona ekranu w smartfonach nova 9 i nova 8i

Huawei przygotował nową ofertę serwisową obejmującą wszystkie urządzenia z kategorii smartfony, laptopy, monitory, wearable i audio w portfolio marki.

Każdy, kto do 31 grudnia zdecyduje się na zakup produktu w sklepie internetowym huawei.pl, ma możliwość przedłużenia gwarancji Huawei Care o rok za 19,90 zł.

Gwarancja zostanie automatycznie przypisana do zakupionego produktu, niezależnie, czy klient posiada już konto ID Huawei, czy jest nowym użytkownikiem urządzeń marki. Całkowity czas obowiązywania gwarancji można w każdej chwili sprawdzić na stronie internetowej tutaj wpisując numer seryjny urządzenia.

Promocyjna oferta serwisowa opiera się na standardowej gwarancji na produkty Huawei i wydłuża czas trwania gwarancji Huawei Care o kolejny rok. W tym czasie, w przypadku awarii spowodowanych innymi czynnikami niż ludzkie, urządzenie zostanie naprawione bez dodatkowych kosztów. Dla jednego urządzenia można wykupić przedłużoną gwarancję Huawei Care tylko raz.

Promocja obejmuje wszystkie modele w portfolio marki.

Jednocześnie trwa promocja dedykowana dotychczasowym użytkownikom Huawei. Posiadacze ID Huawei, zarejestrowani przed 21 października 2021, którzy zdecydują się na zakup jednego z najnowszych smartfonów Huawei nova 9 lub nova 8i otrzymają darmową, 12-miesięczną ochronę ekranu.

Dzięki ID Huawei mamy dostęp do chmury, sklepu AppGallery czy sklepu internetowego huawei.pl w aplikacji My HUAWEI. To konto, które pozwala łączyć urządzenia Huawei z różnych kategorii produktowych w jeden ekosystem. ID Huawei synchronizuje też dane między urządzeniami a chmurą. ID powala na autoryzację w usługach i aplikacjach, pozwala też namierzyć zgubione urządzenie i w razie potrzeby zablokować dostęp osób trzecich do wrażliwych danych. To także możliwość skorzystania z promocji i konkursów oferowanych przez markę. 

Aby utworzyć ID Huawei potrzebny jest numer telefonu lub dowolny adres e- mail, by po wejściu w ustawienia w paru krokach zarejestrować się zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Więcej o smartfonach Huawei nova 9 i nova 8i:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: