Odzyskaj 270 zł przy zakupie Galaxy Buds2

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Galaxy Buds2

Kupując teraz bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds2 można otrzymać zwrot w wysokości 270 zł. 

Promocja trwa do 26 czerwca.

Jak skorzystać z oferty?

  • kup słuchawki Galaxy Buds2 w terminie od 13 do 26 czerwca 2022r. u jednego z partnerów handlowych.
  • wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji (buds2-zwrot.samsung.pl) do dnia 3 lipca 2022 r.
  • do zgłoszenia dołącz dowód zakupu produktu: faktura / paragon; zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka) po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.
  • w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty akceptacji zgłoszenia uczestnicy promocji mogą spodziewać się wypłaty zwrotu w wysokości 270 PLN.

Lista partnerów handlowych, u których dostępna jest powyższa ofert:

Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A.

W załączeniu znajduje się szczegółowy regulamin promocji.

Test słuchawek Samsung Galaxy Buds2 jest tutaj

Pełne dane techniczne Galaxy Buds2 są tutaj

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: