Wrześniowe promocje z rozkładanymi smartfonami Samsunga

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Galaxy Z Flip4 za mniej niż 7 zł dziennie i do 4500 PLN zwrotu za obecny smartfon – wrześniowe promocje Samsung

Do końca września najnowszy smartfon Galaxy Z Flip4 można nabyć za mniej niż 7 zł dziennie i zyskać bezpłatne roczne ubezpieczenie SamsungCare+.

Cena Galaxy Z Flip4 z pamięcią 128 GB w sklepie Samsung.pl to 5149 PLN i tego modelu dotyczy hasło „mniej niż 7 zł dziennie”. Miesięczna rata za ten model przy założeniu 26 rat wynosi 198 zł. Po podzieleniu tej kwoty przez 30 otrzymujemy koszt dzienny mniejszy 7 zł. 

Samsung Care+ to ubezpieczenie udzielane na okres 1 roku przez AmTrust International Underwriters DAC. Skorzystanie z ubezpieczenia wymaga rejestracji w ciągu 60 dni od zakupu smartfonu. W przypadku wymiany smartfona na nowy, ubezpieczony zobowiązany jest zapłacić udział własny w kwocie: Galaxy Z Fold4 599 zł, Galaxy Z Flip4 529 zł.

Dodatkowo w ramach najnowszej odsłony promocji Samsung Odkup, wymieniając swój obecny smartfon na jeden z najnowszych foldów Galaxy Z Flip4 lub Galaxy Z Fold4 można zyskać do 4500 PLN zwrotu.

Aby skorzystać z promocji Samsung Odkup należy zakupić wyżej wymieniony smartfon w trakcie trwania promocji, a następnie:

  • Aktywować urządzenie do dnia 9 października.
  • Do 16 października pobrać z aplikacji Samsung Members kod promocyjny.
  • Wypełnić Formularz Odkup dostępny w aplikacji Samsung Members w terminie do 16 października.

W ramach Programu Odkup, organizator (firma Foxway OÜ) umożliwia sprzedaż wybranych smartfonów. Na stronie samsungodkup.foxway.tech można dokonać weryfikacji, czy model smartfonu, który posiadamy kwalifikuje się do odsprzedaży w ramach promocji.

Uczestnicy, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji, będą uprawnieni do otrzymania zwrotu środków, którego wysokość zależy od stanu i modelu odsprzedawanego smartfonu. Ostateczna kwota odkupu składa się z: kwoty zaoferowanej przez organizatora Programu Odkup (firmę Foxway OÜ) za odsprzedawany smartfon i dodatkowej kwoty zwrotu, fundowanej przez Samsung.

Kwota odkupu zostanie przelana na konto uczestnika w ciągu 10 dni od zakończenia wyceny sprzedawanego smartfonu.

Promocją objęte są telefony zakupione do 30 września u wybranych partnerów handlowych Samsunga:

Orange Polska S.A.,P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.)Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. , 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o. ,Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A., Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace, nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: