Garmin MARQ Carbon za 3200 euro

Newsy
Opinie: 0
Garmin MARQ Carbon za 3200 euro

Gramin zaprezentował nową odsłonę zegarków z serii MARQ, po raz pierwszy wykonaną z włókna węglowego. Seria MARQ bazuje na modelach Garmin Epix i Garmin Fenix. Wnętrze i funkcje są takie same. Różnice dotyczą luksusowych materiałów i jakości wykonania. W serii MARQ znajdziemy też szybsze ładowanie niż w pozostałych Garmina. Najnowsze modele z serii MARQ Carbon dzięki zastosowanym materiałom są najlżejszymi modelami w historii serii MARQ.

Koperta zegarków MARQ Carbon powstaje przez stworzenie bryły karbonowej składającej się z 130 warstw materiału ułożonego specjalnie, aby maksymalnie zwiększyć wytrzymałość. Następnie diamentowe narzędzia maszyn CNC wycinają z jednolitego bloku kopertę zegarka. Dzięki takiemu podejściu każdy zegarek MARQ Carbon ma niepowtarzalny wzór włókien na kopercie.

Do kompletu można dobrać pasek wykonany ze skóry FKM, nylonu o żakardowym splocie lub silikonu. Ekran AMOLED znany z serii Epix przykrywa wypukłą szafirowa soczewka. Tak jak model Epix, Garmin MARQ Carbon działa na baterii do 16 dni lub 6 dni w trybie AOD. Wszystkie systemy lokalizacji satelitarnej mogą działać przez 32 godziny.

Wysoka cena w segmencie premium nie dziwi, ale w tym przypadku mówimy o naprawdę wysokich kwotach:

MARQ Athlete – Carbon Edition – skierowany do biegaczy - 2 950,00 €, czyli około 13400 zł

MARQ Golfer – Carbon Edition – skierowany do golfistów - 3 100,00 €, czyli koło 14000 zł

MARQ Commander – Carbon Edition – z funkcjami znanymi z zegarków wojskowych - 3 200,00 €, czyli około 14500 zł

Zainteresowanych funkcjami nowych zegarków Garmina odsyłamy do informacji o najnowszych wersjach Epix Pro i Fenix Pro.

Garmin MARQ Carbon za 3200 euro

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: