GlobalData: nowe zegarki Samsunga są pozbawione jakichkolwiek innowacji

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
GlobalData: nowe zegarki Samsunga są pozbawione jakichkolwiek innowacji

Brytyjska firma analityczna GlobalData, oceniła, że smartwatche Samsung z najnowszej serii Galaxy Watch 6 rozczarowują, ponieważ brakuje im innowacyjnych funkcji.

Ardit Ballhysa, analityk technologiczny w GlobalData (wcześniej Gartner), przedstawił swoją opinię:

"Nowe smartwatche Samsunga są pozbawione jakichkolwiek innowacji. Nie wprowadzają nowych funkcji zdrowotnych, fitness ani łączności i oferują te same czujniki, wodoodporność i śledzenie GPS, co poprzednia seria Galaxy Watch 5. Jest to rozczarowanie dla potencjalnych klientów. Nie mają jakiegokolwiek powodu do ich zakupu."

"Ten brak innowacji jest jeszcze bardziej przygnębiający, biorąc pod uwagę, że Samsung przez dziesięciolecia udowodnił, że jest innowacyjną firmą, a nawet toruje drogę niektórym technologiom, jak ostatnio zapreentował w przypadku składanych urządzeń, które w pojedynkę wprowadził do głównego nurtu. Samsung powinien pokazać część tej innowacji w swoich urządzeniach do noszenia, wprowadzając przełomowe funkcje zdrowotne i fitness.”

"Samsung podniósł też ceny swoich najnowszych smartwatchów, co nieuchronnie i słusznie zniechęci niektórych do ich zakupu.”

"Jedynym ratunkiem dla nowych smartwatchów Samsunga jest ponowne wprowadzenie obrotowego pierścienia w Galaxy Watch 6 Classic. Zostanie to docenione przez konsumentów i przyczyni się do ich lojalności. ".

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: