T-Mobile przypomina użytkownikom Heyah o uwierzytelnieniu kart

Newsy
Opinie: 0
Uwierzytelnianie kart płatniczych i kredytowych w Heyah 01

Użytkownicy Heyah 01, którzy dodali kartę płatniczą lub kredytową w aplikacji „Moja Heyah” po 1 stycznia br., powinni dokonać jej uwierzytelnienia. A co osobami, które nie zdecydują się uwierzytelnić swoich kart? Tacy użytkownicy nie będą mogli korzystać z połączeń międzynarodowych, roamingu oraz połączeń, SMS-ów i MMS-ów na numery premium, ponieważ te usługi na ich kontach zostaną zablokowane po braku akceptacji przez banki płatności z nieuwierzytelnionej karty.

Aby dopełnić tej formalności, należy zalogować się do aplikacji „Moja Heyah” (dla Android: http://www.heyah.pl/aplikacja; dla iOS: http://www.heyah.pl/aplikacja1) i postępować zgodnie z informacjami wysłanymi na Twój adres e-mail.

Aktualnie płacąc w internecie kartą płatniczą, transakcje są zabezpieczane usługą 3D Secure. Transakcja jest potwierdzana jednorazowym kodem, który otrzymujesz na numer telefonu. Po uwierzytelnieniu w celu autoryzacji transakcji internetowej będzie wymagane:

  • podanie danych karty: numeru karty, daty ważności, kodu CVC2/CVV2 (trzycyfrowego numer, który znajduje się na odwrocie karty),
  • podanie kodu 3D Secure z SMS-a lub
  • potwierdzenie transakcji w aplikacji bankowej.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: