Huawei twierdzi, że z jego sklepu z aplikacjami korzysta średnio 580 milionów użytkowników

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Zwrot Punktów Huawei na powitanie nowych użytkowników w AppGallery

Użytkownicy, którzy po raz pierwszy pobiorą AppGallery na swój telefon z Androidem i zakupią aplikację lub grę z listy Top App, otrzymają zwrot 20% wartości zakupu jako tzw. punkty Huawei.

Kampania AppGallery potrwa w Polsce od 18 do 31 lipca. Będąc posiadaczem smartfona innej marki niż Huawei, wystarczy wykonać 3 proste kroki: pobrać i zainstalować AppGallery z oficalnej strony AG, wgrać apkę HMS Core ze sklepu AG, a następnie utworzyć i zarejestrowac Huawei ID (w zakładce „Ja” w AppGallery).

W trakcie kampanii, nowi użytkownicy kupujący aplikacje i gry z listy Top App w AppGallery, na której znajdują się m.in. PUBG Mobile, Lords Mobile, Homescapes czy Hero Wars – Fantasy Battles, otrzymają zwrot 20% wartości zakupu w postaci Punktów Huawei. Dodatkowo mogą otrzymać zwrot 15% Punktów Huawei wydanych na zakupy w innych grach i innych aplikacjach z AppGallery. W Polsce wartość 1 Punktu Huawei = 1 PLN, a punkty można zbierać przy każdym zakupie w aplikacji. Maksymalna wartość zwrotu punktów wynosi 100 €.

Otrzymane punkty można wykorzystać nie tylko na zakupy w AppGallery, ale w całym systemie Huawei Mobile Services (HMS). Na przykład na dodatkową przestrzeń dyskową w chmurze, nowy motyw dla telefonu lub tarczę zegarka, wypożyczenie filmu przez Huawei Video lub opłacenie abonamentu Huawei Music.

Huawei podaje, że z AppGallery miesięcznie korzysta średnio 580 milionów użytkowników, w tym 45 milionów w Europie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: