Huawei FreeBuds Lipstick – start przedsprzedaży

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Huawei FreeBuds Lipstick

Rusza polska przedsprzedaż słuchawek Huawei FreeBuds Lipstick. Bezprzewodowe słuchawki w kolorze czerwonym spakowane zostały w czarne etui przypominające kształtem szminkę.

Cena urządzenia wynosi 999 zł. 

W ramach promocji przy ich zakupie, klient otrzyma voucher o wartości 200 zł do perfumerii Douglas.

Aby otrzymać voucher, należy kupić słuchawki, zachować dowód zakupu i zarejestrować udział w promocji na dedykowanej stronie www.huaweifreebudspromo.pl. W ciągu 40 dni od rejestracji organizator mailowo potwierdzi otrzymanie vouchera. Każdy dowód zakupu można zarejestrować tylko raz. Liczba voucherów w promocji jest ograniczona. Voucher można zrealizować zarówno w perfumeriach stacjonarnych Douglas, jak i na stronie douglas.pl.

Huawei FreeBuds Lipstick, wraz z voucherem do perfumerii Douglas, dostępne są w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom i Komputronik, a także w strefie marki na Allegro.

Oferta przedsprzedażowa obowiązuje do 21 listopada.

W ramach współpracy Huawei i Douglas, słuchawki Freebuds Lipstick, będą prezentowane w eleganckich gablotach w 9 sklepach stacjonarnych Douglas w największych miastach w kraju. Marki będą też wspólnie komunikować ofertę, z myślą o konsumentach poszukujących prezentów świątecznych.

FreeBuds Lipstick, zaprezentowano po raz pierwszy 21 października podczas premiery najnowszych smartfonów Huawei nova 9 w Wiedniu. Czerwone słuchawki zapakowane są w przypominające szminkę etui, które wykonane jest ze stali nierdzewnej z błyszczącym wykończeniem i złotymi elementami, do tego posiada funkcję ładowania słuchawek. Magnetyczne zamknięcie etui, wydające charakterystyczne dla szminek „kliknięcie” przy zamykaniu, a także specjalne pudełko upominkowe

Słuchawki FreeBuds Lipstick wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC). Wykorzystują hybrydową technologię podwójnych mikrofonów, która zapewnia redukcję szumów w słuchawkach typu open-fit. Urządzenie wykorzystuje technologię Adaptive Ear-Matching (AEM), która wykrywa kształt kanału słuchowego oraz warunki użytkowania i automatycznie dostosowuje konfigurację redukcji szumów do indywidualnych cech użytkowania.

Huawei FreeBuds Lipstick wykorzystują membranę kompozytową z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP). Dynamiczne przetworniki mają średnicę 14,3 mm i obsługują zakres częstotliwości do 40 kHz. Ponadto słuchawki wyposażono w udoskonalone minituby basowe, które generują dźwięk o natężeniu 15% wyższym niż w przypadku poprzedniego modelu Huawei FreeBuds 3.

Pojedyncza słuchawka FreeBuds Lipstick waży 4,1 gramów, zaś etui ładujące mierzy 21,2 milimetrów i waży 38 gramów. Dodatkowo słuchawki można połączyć jednocześnie z dwoma urządzeniami.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: