HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

HUAWEI nova 10 Pro to smartfon, który bez wątpienia wyróżnia się na nieco skostniałym rynku najnowszych telefonów - począwszy od wyjątkowego designu z drobnymi złotymi wstawkami, przez bardzo szybkie ładowanie, a na wyjątkowym zestawie aparatów kończąc. HUAWEI nova 10 Pro to jedyny smartfon na rynku, który ma dwa przednie aparaty z wbudowanym ustawianiem ostrości, obejmujące zakres od ultraszerokiego kąta, aż po pięciokrotne powiększenie. Jeśli marzy ci się nagrywanie przednią kamerą z jakością znaną z głównych kamer najdroższych smartfonów, to nie ma na rynku lepszej propozycji niż HUAWEI nova 10 Pro. A to dopiero początek jego możliwości.

 

 

HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

Dopracowany design

W przypadku nova 10 Pro, Huawei nie tylko sięgnął po materiały premium, takie jak metal i matowe szkło, ale zadbał o unikalny design, który nawiązuje do projektów eleganckiej biżuterii. Metalowe krawędzie są polerowane na krzywiznach i szczotkowane na płaskich powierzchniach. Zakrzywiony na krawędziach ekran dodaje nova 10 Pro nowoczesnego charakteru. Największe wrażenie robi wyspa aparatów. Połączenie czerni i złota na tle matowego, oszronionego szkła dodaje urządzeniu szyku. Bez wątpienia jest on skierowany bardziej do kobiet niż do mężczyzn. Wystarczy rzucić okiem na nasze zdjęcia, aby samemu ocenić jak dobrze prezentuje się ten telefon.

HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

Ekran premium

W nova 10 Pro Huawei zastosował panel OLED, o wysokiej rozdzielczości 2652 x 1200 pikseli i odświeżaniu 120 Hz, które gwarantuje płynność każdej systemowej animacji. Przekątna ekranu 6,78 cala oferuje odpowiednio dużą powierzchnię do pracy, zabawy, social mediów i zdjęć. Maksymalna jasność zapewnia komfort użytkowania nawet w bezpośrednim świetle słonecznym – nie trzeba szukać cienia, aby ocenić zdjęcie i odczytać wiadomość.

Komfortowa wydajność

Połączenie procesora Snapdragon 778G z 8 GB pamięci RAM daje użytkownikowi płynność działania i szybkie przełączanie się pomiędzy aplikacjami. Wbudowane 256 GB pamięci nie tylko pozwoli zainstalować wiele aplikacji i gier, ale przede wszystkim pozwoli zapisać tysiące zdjęć i wiele nagrań wideo.

Huawei nova 10 Pro to też nowoczesne standardy przesyłania danych: WiFi ax, Bluetooth 5.2 i NFC do mobilnych płatności. Nie zabrakło również wielosystemowego i trzypasmowego systemu lokalizacji. Pozwoli to na precyzyjną nawigację, ale również na zapisanie dokładnej lokalizacji każdego zrobionego telefonem zdjęcia.

HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

Bardzo szybkie ładowanie baterii

Oprócz baterii o dużej pojemności 4500 mAh Huawei zadbał o rekordowo szybkie ładowanie o mocy 100W. Około 20 minut wystarcza, aby naładować telefon od zera do pełna, a 10 minut pozwoli naładować nova 10 Pro od 20% do 80%. Oznacza to, że mając tylko chwilę możemy naładować telefon w takim stopniu, że na pewno nie rozładuje się przed końcem nawet najdłuższego i pełnego atrakcji dnia. To daje ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Potrójny aparat na złotej wyspie

W ozdobnej wyspie aparatów Huawei umieścił trzy obiektywy. Główny aparat ma rozdzielczość 50 megapikseli. Drugi aparat oferuje ultraszeroki kąt widzenia i pozwala na robienie zdjęć makro z odległości zaledwie 2 cm. Trzeci aparat służy do pomiaru głębi sceny i pozwala osiągnąć w portretach rozmycie tła niczym w profesjonalnych aparatach fotograficznych.

HUAWEI nova 10 Pro wyróżnia się wyjątkowo dobrym trybem nocnym oraz śledzącym obiekt autofokusem, który pozwala komfortowo nagrywać wideo w każdych warunkach, podążając ostrością za filmowaną osobą – nawet jeśli filmowana osoba zostanie na chwile zasłonięta przez jakąś przeszkodę.

HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

Wyjątkowy zestaw przednich aparatów

To co najmocniej wyróżnia HUAWEI nova 10 Pro to podwójny przedni aparat. Już sam fakt zastosowania dwóch aparatów do selfie jest rzadkością, jednak takich parametrów jak aparaty nova 10 Pro nie ma żaden inny telefon na rynku.

Jeden z przednich aparatów ma bardzo wysoką rozdzielczość 60 megapikseli, ultraszeroki kąt widzenia i pozwala na nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K. Drugi, co jest rynkowym ewenementem, ma dwukrotne powiększenie optyczne i rozdzielczość 8 megapikseli. Oba przednie aparaty są wyposażone w autofokus, co oznacza, że pozwalają zarejestrować ostry, szczegółowy obraz niezależnie od odległości od naszej twarzy, czy pokazywanego przed obiektywem obiektu.

Szeroki kąt pozwala pokazać siebie razem z całym otoczeniem bez selfiesticka, a teleobiektyw detale, które dla zwykłego przedniego aparatu są nieuchwytne.

 

HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

Vlogowy kombajn

Pełnię możliwości zestawu aparatów można wykorzystać dzięki trybowi VLOG, który może nagrywać z dwóch aparatów jednocześnie. Możliwe są wszelkie kombinacje: zarówno pokazanie widoku z przedniego i tylnego aparatu, jak również pokazanie obrazu z dwóch różnych powiększeniach – aparatem szerokokątnym i głównym. Możliwe jest nawet nagrywanie dwoma przednimi aparatami jednocześnie, dzięki czemu na jednym nagraniu pokażemy całą twarz użytkownika, jak i powiększony detal. W ten sposób można nagrać np. film instruktażowy z robienia makijażu lub relację z Dubaju, Nowego Jorku lub Madiolanu. Nie ma drugiego takiego telefonu na rynku, który tak dobrze nadawałby się do nagrywania vlogowych materiałów.

HUAWEI nova 10 Pro – to smartfon nie tylko dla fanek selfie

HUAWEI nova 10 Pro to wszechstronnie wyposażony smartfon, który oferuje wszystko to, czego można po nowoczesnym telefonie oczekiwać, a ponadto kilka unikatowych cech. Oprócz wysokiej jakości ekranu OLED 120 Hz o dużej przekątnej, nowoczesnej łączności i wydajności gwarantującej płynne, bezproblemowe działanie HUAWEI nova 10 Pro to także niepowtarzalny design, ekstremalnie szybkie ładowanie i nieporównywalny z żadnym innym smartfonem zestaw przednich aparatów. Huawei jest też w absolutnej czołówce najszybciej ładujących się smartfonów – od zera do pełna w niewiele ponad 20 minut, a od 20% do 80% w zaledwie 10 minut.

HAUWEI nova 10 Pro będzie dostępna w naszych sklepach 10 października 2022 w cenie 2999 zł. W ofercie przedsprzedażowej, która potrwa od 28.09 do 9.10.2022 r. otrzymamy w promocji warte 899 zł słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 2 za 1 zł.

 

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Huawei.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: