Huawei – w II kw. aż 9 nowych modeli – ceny od 300 do ponad 4000 zł

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Huawei - konferencja z dnia 04.02.2020

Huawei planuje w Polsce prawdziwą wiosenną ofensywę. Na rynek zostanie wprowadzonych 9 nowych modeli smartfonów już bez usług Google. Trzy z nich to najprawdopodobniej P40, P40 Pro oraz wersja P40 lite. Pozostałe będą należeć do niskiej i średniej półki cenowej (ceny od 300 zł do ponad 4000 prawdopodobnie za P40 Pro).

Jak widać Huawei nie zamierza na razie walczyć ceną i chce kusić klientów innymi bonusami. Telefony mają mieć darmowy serwis door to door, a klienci będą mieli dostęp do większej liczby dedykowanych konsultantów w usłudzie HiCare.

Aby klientom nie brakowało ich ulubionych aplikacji i sklepu Google Play, w nowych modelach będą bezpośrednie skróty do instalacji około 70 programów.

Te najpopularniejsze klienci będą instalowali sobie bezpośrednio ze stron deweloperów (tak da się podobno zainstalować mobilnego Facebooka).

Huawei zaleca także przegrywanie aplikacji ze starego telefonu programem Phone Clone.

Huawei w marcu planuje uruchomić w Polsce usługę Huawei Video, która będzie hubem z treściami wideo (płatnymi i bezpłatnymi).

Za projekt usług Huawei w Polsce odpowiada już kilkadziesiąt osób, w tym Justyna Jaworska i Witold Walczak, którzy byli dziś obecni na prezentacji nowej strategii polskiego oddziału.

Huawei nie zdradził, jaką popularnością cieszy się model Mate 30 Pro, dostępny już w kilku większych sklepach internetowych. 

Slajdy:

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: